komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Ruszył Quad Park w FUN PARKU w Polanicy-Zdroju!

piątek, 24.7.2020 08:00 , odsłony: 4496
kategorie artykułu:

Na ten moment czekały z niecierpliwością wszystkie dzieci! Z początkiem lipca działalność wznowił zlokalizowany w Polanicy-Zdroju, Fun Park czyli gigantyczny plac zabaw z masą rozmaitych atrakcji zarówno dla młodszych, jak i starszych pociech. Nowością jest Quad Park, gdzie bezpiecznie można korzystać z profesjonalnych quadów Yamaha dostosowanych mocą i wielkością do każdego wieku.

- Nareszcie możemy przekazać dobrą nowinę. Udało nam się uruchomić na powrót nasz Fun Park – cieszą się jego właściciele, Rafał i Bartłomiej Wilczyńscy. – Udało się, pomimo że łatwo nie było. Burze i podtopienia przemieniły nasz teren bardziej w kąpielisko niż park rozrywki. Na szczęście opanowaliśmy sytuację i zapraszamy wszystkich na szaloną zabawę. Przybywajcie całymi rodzinami.

Fun Park to  15 niesamowitych atrakcji: potężne dmuchańce o różnej tematyce m.in. piraci i dżungla, tyrolka, rozbudowany wieżyczkowy plac zabaw oraz piaskownice i brodziki z łódeczkami dla mniejszych dzieci. Od niedawna działa tu także duży Quad Park z quadami Yamaha. Warto podkreślić, że właściciele kładą duży nacisk na bezpieczeństwo przejazdów quadami wyposażając uczestników w kaski ochronne i  kamizelki zabezpieczające "żółwiki". 

- Zapraszamy na odrobinę offroad'u w centrum Polanicy. Mamy szybsze i wolniejsze maszyny w zależności od wieku. Są to quady Yamaha dla dorosłych i odważniejszych dzieci.

To wszystko osłodzone pysznymi goframi i lodami oraz aromatyczną kawą dla rodziców i opiekunów, którzy znajdą wygodne miejsce na obszernym tarasie i chwilę relaksu pod parasolem. 

Dzieci uwielbiają takie miejsca a FunPark to idealny sposób na atrakcyjne spędzenie czasu w ruchu i do tego na świeżym powietrzu. Państwa dzieci będą zachwycone!

Więcej informacji na fanpage’u - https://www.facebook.com/funkparkpolanica/

- Cennik FunParku jest naprawdę uczciwy i przystępny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców,  turystów i grupy zorganizowane - zachęcają bracia Wilczyńscy.

 

 
poniedziałek, 10.8.2020 15:15
5
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
ELMECIK
ELMECIK
tanie laptopy poleasingowe
tanie laptopy poleasingowe