Poznajecie tę blondynkę? Nasza krajanka w swojej pierwszej komedii romantycznej. Od dziś na Netflixie

czwartek, 1.2.2024 11:36 5297 2

– Jako wieczna debiutantka polecam Wam całym sercem moją pierwszą w życiu komedię romantyczną, „Skołowani” – napisała w mediach społecznościowych... Gabriela Muskała. Wpis ten opatrzyła dość prowokującym zdjęciem, które i nas zaskoczyło. Blondynka?!

„Skołowani” to zdaniem odtwórczyni roli Marii, czyli właśnie pani Gabrieli, świetna komedia, która opowiada o ważnych sprawach. – Jestem przekonana, że jeśli ten gatunek filmowy nie był dotąd Waszym ulubionym – po obejrzeniu „Skołowanych” to się zmieni – przekonuje i nas.

Ktoś z Państwa widział już ten film w kinie i zechce podzielić się z nami swoją opinią? Choćby to była nawet najbardziej nieudana produkcja i tak nadal będziemy kochać panią Gabrielę. Wszak z Ołdrzychowic Kłodzkich i Kłodzka wypłynęła w świat: do Teatru Narodowego w Warszawie!

A ten „skok w bok”? Gabriela Muskała zapewnia, że uwielbia grać role komediowe. Bo czyż nie był komedią spektakl „Podróż do Buenos Aires“, który odegrała w Kłodzku w końcu listopada? Do dziś przechodzą nas na to wspomnienie ciarki... Powspominajcie razem z nami TUTAJ. [kot]

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

A sobota, 03.02.2024 19:46
Oglądałam wczoraj. Moim zdaniem bardzo dobrze zagrany film. 1...
Maschinengewehrschütze czwartek, 01.02.2024 13:58
Netflix to kino klasyfikowane kiedyś jako C .