komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

piątek, 26 lutego 2021

Miroslawa, Aleksandra

Pijany mężczyzna spał na chodniku. Pomoc mundurowych przyszła na czas

poniedziałek, 15.2.2021 15:36 , komentarze: 1 , odsłony: 1373
kategorie artykułu:

Podczas weekendu na terenie Gminy Kłodzko policjant i strażnik miejski znaleźli mężczyznę, który późnym wieczorem spał na chodniku. 61-letni mężczyzna był wyziębiony i wszystko wskazywało, że był nietrzeźwy. Dłuższe przebywanie w takim stanie mogłoby spowodować skrajne wyziębienie organizmu człowieka.

- Mężczyzna leżał na śniegu i czuć było od niego silną woń alkoholu. Nie można było nawiązać z nim logicznego kontaktu. Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do jednostki policji, gdzie pozostał do wytrzeźwienia - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku, podinspektor Wioletta Martuszewska. - 61-latek będzie mógł skorzystać z pomocy, aby w przyszłości nie był narażony  na podobne sytuacje zagrażające zdrowiu lub życiu. Policja apeluje - zwracajmy uwagę, na osoby wokół nas. Być może któraś z nich potrzebuje pomocy, a sam o nią nie poprosi. Tym bardziej teraz, kiedy są niskie temperatury, nie bądźmy obojętni. Czasami nasza spostrzegawczość, może uratować komuś życie. Wystarczy jeden telefon pod nr 112 - dodaje.

Pamiętajmy, że można poinformować o zagrożeniu za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Takie zgłoszenie może uratować czyjeś życie.

 

 

Wasze komentarze

Co się stało że go nie dusili pałą na szyję...
czwartek, 18.02.2021 17:35 autor: Pijemy wino
wczoraj, 15 godz temu
1
wczoraj, 22 godz temu
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele