Park Narodowy Gór Stołowych z niespodzianką na Dzień Dziecka nie tylko dla nich! I zostanie ona na dłużej. To... ksylofon!

sobota, 1.6.2024 12:09 4578 7

W Karłowie, w pierwszej drewnianej wiacie na Kręgielnym Trakcie, Park Narodowy Gór Stołowych zainstalował odrestaurowany i w pełni sprawny ksylofon oraz specjalny śpiewnik z nutami do gry nań. Można również podśpiewywać, gdyż jest tam także śpiewnik.

Atrakcja Jest dostępna dla wszystkich odwiedzających. Niezależnie od wieku, każdy może wydobyć z niego piękne dźwięki albo przynajmniej znośne... Trzeba jedynie przestrzegać kilku ważnych zasad:
• Przykrywaj ksylofon po grze. Ochrona przed deszczem i słońcem to kluczowa sprawa, aby instrument służył nam długo i w dobrym stanie;
• Używaj tylko załączonych pałeczek. To gwarancja, że drewniane płytki pozostaną nienaruszone;
• Bądź delikatny... Ksylofon to nasz wspólny skarb, dbajmy o niego jak o swój dobytek.

Park Narodowy Gór Stołowych zaprasza do wspólnej zabawy. „Niech dźwięki ksylofonu rozbrzmiewają wśród drzew i skał” –napisali strażnicy naszej przyrody. A na jednej ze stron śpiewnika znajdują się nuty nawiązujące do treli ptaków występujących w okolicy.

No dobrze... Nie wiecie, co to jest ksylofon? Wasze dzieci to wiedzą z przedszkola czy szkoły! Możliwość pogrania na tym instrumencie to tylko jedna z Kręgielnego Traktu. A pieski? Niestety, nie są tam mile widziane... [-]

Przeczytaj komentarze (7)

Komentarze (4)

Odpowiadasz na komentarz:
czwartek, 01.01.1970 01:00
Wina Niemców. To oni wymyślili przerobienie lasu liściastego na iglasty, czego fatalne skutki na nas spadły...
sobota, 01.06.2024 22:10
Wina Niemców. To oni wymyślili przerobienie lasu liściastego na iglasty, czego fatalne skutki na nas spadły...
miejscowy niedziela, 02.06.2024 18:52
Park ginie przez brak wycinek kornika.
Dajo sobota, 01.06.2024 13:40
A park ginie przez wycinkę
Ssssss sobota, 01.06.2024 21:44
I jak to zwykle komentarz z cyklu "Nie wiem,ale się