Szczytna: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Szczytna
OKRĘG 1: Miasto Szczytna: ul. Słoneczna od nr 1 do nr 56
TRACZ Józef - Prawo i Sprawiedliwość
HOFFMAN Ireneusz Kazimierz - KWW Marka Szpaniera
TALAREK Andrzej - Komitet Wyborczy Wyborców Szczytna.Net
OKRĘG 2: Miasto Szczytna: ul. Słoneczna od nr 57 do końca
SITARZ Stanisław - KWW Szczytna
CZARNIK Stanisław Edward - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 3: Miasto Szczytna: ul. Borowina, ul. Dojazdowa, ul. Kościelna, ul. Nadrzeczna, ul. Wolności od nr 1 do nr 13 (nieparzyste), ul. Wolności od nr 2 do nr 20 (parzyste)
JAKUBCZYK Norbert Paweł - KW Prawo i Sprawiedliwość
IDZIK Renata Dorota - KWW Marka Szpaniera
STASIACZEK Zdzisław Stanisław - KWW O Lepsze Jutro
OKRĘG 4: Miasto Szczytna: ul. Kasprowicza, ul. Kochanowskiego, ul. Kołłątaja, ul. Konopnickiej, ul. Kopernika, ul. Korczaka, ul. Kossaka, ul. Kromera, ul. Szpitalna, ul. Wolności od nr 15 do nr 45 (nieparzyste), ul. Wolności od nr 22 do nr 66 (parzyste)
AWIŻEŃ Mirosław - KWW Szczytna
ROGUZ Bartosz - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 5: Miasto Szczytna: ul. Bukowa, ul. Dębowa, ul. Leśna od nr 1 do nr 21, ul. Lipowa, ul. Zamkowa
SELWA Kazimierz Antoni - KWW Nowe Forum Szczytna
KOTLARZ Katarzyna - KWW Szczytna
SZLOSBERGER Wojciech - KWW Marka Szpaniera
MARCULA Czesław Grzegorz - KWW O Lepsze Jutro
HARA Jarosław Andrzej - KWW Porozumienie Samorządowe Ziemi Kłodzkiej
OKRĘG 6: Miasto Szczytna: ul. Handlowa, ul. Krótka, ul. Pocztowa, ul. Robotnicza od nr 1 do nr 6, ul. Sienkiewicza od nr 1 do nr 13 (nieparzyste), ul. Sienkiewicza od nr 2 do nr 18 (parzyste), ul. Stroma, ul. Wiejska od nr 1 do nr 7
JANIEC Jan - KWW Szczytna
DOSKOCZ Urszula - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 7: Miasto Szczytna: ul. Górska, ul. Leśna od nr 22 do końca, ul. Piekielna Góra, ul. Sienkiewicza od nr 15 do końca (nieparzyste), ul. Sienkiewicza od nr 20 do końca (parzyste)
CHOLEWA Marian Franciszek - KW Prawo i Sprawiedliwość
MICHALSKI Piotr Adam - KWW Nowe Forum Szczytna
PISKOROWSKI Marcin Paweł - KWW Szczytna
RYDZ Beata Agnieszka - KWW Marka Szpaniera
SCHWATE Mirosław - KWW O Lepsze Jutro
OKRĘG 8: Miasto Szczytna: ul. Bobrowniki Stare, ul. Łąkowa, ul. Robotnicza od nr 7 do końca, ul. Szklarska, ul. Szkolna, ul. Wiejska od nr 8 do końca, ul. Wiosenna
MIELNIK Dominika - KW Prawo i Sprawiedliwość
ŻUKOWSKI Feliks - KWW Nowe Forum Szczytna
TYSIAK-SAKOWSKA Julita Katarzyna - KWW Szczytna
HALEMBA Marian Szczepan - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 9: Miasto Szczytna: ul. Bobrownicka, ul. Szklana Góra
PIETRONIK Jan Józef - KWW Szczytna
BERNAT Jolanta - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 10: Miasto Szczytna: ul. Batorów, ul. Kryształowa, ul. Wolności od nr 47 do nr 51 (nieparzyste), ul. Wolności od nr 68 do nr 78 (parzyste)
MALIGRANDA Narcyz Tadeusz - KW Prawo i Sprawiedliwość
PISZKO Anita Katarzyna - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 11: Miasto Szczytna: ul. Ludowa, ul. Polna, ul. Polne Domy, ul. Wolności od nr 53 do końca (nieparzyste), ul. Wolności od nr 80 do końca (parzyste), ul. Zacisze, ul. Złota
ŻAK Danuta Krystyna - KWW Nowe Forum Szczytna
KRÓL Magda Marta - KWW Szczytna
GUNIA Leszek Jan- KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 12: Wieś Chocieszów, Wieś Niwa, Wieś Studzienno
KILIAN Andrzej - KW Prawo i Sprawiedliwość
JASZCZYSZYN Roman Ryszard - KWW Szczytna
SOBCZAK Roman Kazimierz - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 13: Wieś Wolany
DUBICKI Janusz Kazimierz - KW Prawo i Sprawiedliwość
PARADA Wojciech Mikołaj - KWW Nowe Forum Szczytna
GAZDA Artur Mariusz - KWW Szczytna
PROCHERA Andrzej Jan - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 14: Wieś Łężyce, Wieś Słoszów
DUDEK Tadeusz Stanisław - KWW Nowe Forum Szczytna
KWOLEK Bartosz Sylwester - KWW Marka Szpaniera
OKRĘG 15: Wieś Dolina, Wieś Złotno
KACZAŁEK Alicja Elżbieta - KW Prawo i Sprawiedliwość
ONAK Marian Krzysztof -KWW Marka Szpaniera
KOWALSKI Jerzy - KWW Jerzego Kowalskiego
Przeczytaj komentarze (6)
Komentarze (6)