Noworoczne spotkanie w Nowej Rudzie [FOTO]

środa, 18.1.2023 17:09 559 0

W środę, 18 stycznia, na zaproszenie Tomasza Kilińskiego, burmistrza Nowej Rudy, w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się spotkanie noworoczne, na które przybyli parlamentarzyści, samorządowcy, reprezentanci służb mundurowych oraz przedstawiciele współpracujących instytucji z powiatu kłodzkiego.  Powiat kłodzki reprezentowała Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk, wicestarosta kłodzki wraz z Piotrem Marchewką, członkiem Zarządu Powiatu Kłodzkiego.

Celem spotkania było podsumowanie roku 2022 gminy miejskiej Nowa Ruda oraz przedstawienie nowych planów i zamierzeń na rok 2023.
Spotkania noworoczne to czas, który sprzyja rozmowom, wymianie doświadczeń, podejmowaniu decyzji o współpracy przy nowych projektach infrastrukturalnych, promocyjnych i kulturalnych.

Uczestnicy spotkania złożyli sobie podziękowania i życzenia, wszelkiego powodzenia oraz adekwatnego finansowania samorządów, tak żeby można było myśleć o rozwoju naszych Małych Ojczyzn.

Podczas spotkania zostały wręczone wyróżnienia w kategorii sport, młodym zawodnikom za ich wspaniałe osiągnięcia.
Wyróżnienia otrzymali:
• Alicja Matuła – Mistrzyni Polski MTB XCR,
• Kacper Kuczaj – Mistrz Polski w pchnięciu kulą, zawodnik otrzymał powołanie do Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki na rok 2022/2023,
• Mikołaj Legieć – zawodnik zwyciężył w Tour de Pologne Junior.
Spotkanie uświetniły występy młodych artystów z sekcji artystycznych MOK. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)