komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS

sobota, 15 maja 2021

Zofii, Nadziei

Konkubent przyznał się do pobicia 3-letniej Hani. Ziobro: "Ostatniego dnia jej życia, sprawca, silnie kopnął dziecko w brzuch"

sobota, 27.2.2021 17:43 , odsłony: 10601
kategorie artykułu:

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny, Zbigniew Ziobro przekazał informacje dotyczące tragedii związanej ze śmiercią 3-letniej Hani z Kłodzka. Jak poinformował, do pobicia dziewczynki  przyznał się konkubent, który ostatniego dnia jej życia silnie kopnął dziecko w brzuch. 

                                                                                      Na zdjęciu 3-letnia Hania (źródło: Facebook)

Jak już informowaliśmy, przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, iż przyczyną śmierci dziewczynki był uraz wielonarządowy, a matka dziecka oraz jej konkubent usłyszeli zarzut znęcania się ze szczególnym okrucieństwem oraz zabójstwa. Prowadząca sprawę, Prokuratura Okręgowa w Świdnicy, nie udzielała jednak informacji czy matka dziewczynki, Lucyna K. i jej partner, Łukasz B., przyznali się do popełnionego czynu oraz czy składali w tej sprawie wyjaśnienia. W sobotę, 27 lutego informacje dotyczące tragedii przekazał Zbigniew Ziobro.

- Konkubent przyznał, że pobił trzyletnią Hanię z Kłodzka. Dziewczynka, miesiącami była bita i przechodziła piekło. Ostatniego dnia jej życia, sprawca, silnie kopnął dziecko w brzuch. Za takie bestialstwo prokurator będzie się domagać najsurowszej kary - poinformował minister Zbigniew Ziobro.

">

 

Czytaj także: 

Tragedia w Kłodzku. Nie żyje 3-letnia dziewczynka. Matka i jej konkubent usłyszeli zarzuty

Areszt dla matki zmarłej 3-latki. Na jaw wychodzą szokujące fakty

Są wyniki sekcji zwłok 3-latki z Kłodzka. Dziewczynka została ciężko pobita!

Matka 3-letniej Hani i jej konkubent usłyszeli zarzut zabójstwa

 
czwartek, 13.5.2021 09:22
wtorek, 11.5.2021 11:35
wtorek, 11.5.2021 09:06
poniedziałek, 10.5.2021 13:56