Najstarszy mieszkaniec Kłodzka skończył 102 lata. Czego życzyć tak dostojnemu Jubilatowi? Pogodę ducha już ma!

piątek, 17.11.2023 14:07 9568 2

Niedawno obchodziliśmy niezwykłe święto – 28 października 102. urodziny miał pan Eugeniusz Eiben, obecnie najstarszy mieszkaniec Kłodzka. To nie tylko imponujący wiek, ale także towarzysząca mu wspaniała kondycja, zdrowie i pamięć sprawiają, że możemy tylko pozazdrościć Jubilatowi. – Mocny uścisk dłoni pana Eugeniusza robi naprawdę duże wrażenie – przekazał Michał Piszko, burmistrz Kłodzka.

Burmistrz podkreśla, że spotkanie z panem Eugeniuszem to była nie tylko okazja do życzeń, ale także prawdziwa lekcja życia. Jego doświadczenia są skarbnicą mądrości, a rozmowy z nim to podróż w głąb historii, której nie znajdziemy w podręcznikach. Niech te urodzinowe życzenia będą jak najlepszy przepis na długie i zdrowe życie – pełne radości, zapału i młodzieńczej pogody ducha.

Warto także wspomnieć, że najstarszą mieszkanką Kłodzka jest pani Wanda Jurewicz, która z dumą może powiedzieć, że jest o dwa lata starsza od pana Eugeniusza. To niezwykłe, że w naszym mieście mamy tak aktywnych seniorów, którzy są prawdziwym skarbem kłodzkiej społeczności. Niech nasze życie obfituje w kolejne piękne lata takich wyjątkowych Jubilatów! [-]

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Gosia piątek, 17.11.2023 21:14
Pani Wanda konczy 26 listopada 103 lata ale od kiedy...
doba.pl/dkl piątek, 17.11.2023 22:35
proszę dać nam znać na adres mailowy dkl@doba.pl, a wprosimy się z kwiatami. może wcześnie?