Najstarszy mieszkaniec Kłodzka skończył 102 lata. Czego życzyć tak dostojnemu Jubilatowi? Pogodę ducha już ma!

piątek, 17.11.2023 14:07 9587 2

Niedawno obchodziliśmy niezwykłe święto – 28 października 102. urodziny miał pan Eugeniusz Eiben, obecnie najstarszy mieszkaniec Kłodzka. To nie tylko imponujący wiek, ale także towarzysząca mu wspaniała kondycja, zdrowie i pamięć sprawiają, że możemy tylko pozazdrościć Jubilatowi. – Mocny uścisk dłoni pana Eugeniusza robi naprawdę duże wrażenie – przekazał Michał Piszko, burmistrz Kłodzka.

Burmistrz podkreśla, że spotkanie z panem Eugeniuszem to była nie tylko okazja do życzeń, ale także prawdziwa lekcja życia. Jego doświadczenia są skarbnicą mądrości, a rozmowy z nim to podróż w głąb historii, której nie znajdziemy w podręcznikach. Niech te urodzinowe życzenia będą jak najlepszy przepis na długie i zdrowe życie – pełne radości, zapału i młodzieńczej pogody ducha.

Warto także wspomnieć, że najstarszą mieszkanką Kłodzka jest pani Wanda Jurewicz, która z dumą może powiedzieć, że jest o dwa lata starsza od pana Eugeniusza. To niezwykłe, że w naszym mieście mamy tak aktywnych seniorów, którzy są prawdziwym skarbem kłodzkiej społeczności. Niech nasze życie obfituje w kolejne piękne lata takich wyjątkowych Jubilatów! [-]

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Gosia piątek, 17.11.2023 21:14
Pani Wanda konczy 26 listopada 103 lata ale od kiedy skonczyla 100 lat nikt do niej nie zawital zeby zlozyc zyczenia (burmistrz byl na 100 lat),wypadaloby za tydzien zlozyc pani Wandzie zyczenia Bo mimo slabych warunkow i braku opieki lekarza zdrowie jej dopisuje !
doba.pl/dkl piątek, 17.11.2023 22:35
proszę dać nam znać na adres mailowy dkl@doba.pl, a wprosimy...