komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
LOTTO

czwartek, 21 lutego 2019

Eleonory, Fortunata

Dzień Dziecka z Kolejami Dolnośląskimi

piątek, 25.5.2018 14:40 , komentarze: 0 , odsłony: 1044
kategorie artykułu:

Z okazji Dnia Dziecka Koleje Dolnośląskie przygotowały specjalną promocję skierowaną do zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. Zarówno każde dziecko jak i opiekun takiej grupy za podróż pociągiem obsługiwanym przez KD zapłaci tego dnia tylko złotówkę. 

W dniu 1 czerwca Koleje Dolnośląskie postanowiły wyjść naprzeciw najmłodszym, dlatego też zapraszają do skorzystania z wyjątkowej promocji na przejazd za złotówkę. Oferta skierowana jest do zorganizowanych grup szkolnych, składających się z co najmniej 10 osób. Bilety na wybrany przejazd można nabyć zarówno w pociągach KD,  jak i w kasach biletowych na dworcach. Warto zaznaczyć, że promocyjna oferta obowiązuje na wszystkich połączeniach krajowych obsługiwanych przez regionalnego przewoźnika (z wyjątkiem “Pociągu do Kultury”, pociągów specjalnych oraz odcinka od stacji Szklarska Poręba Górna do stacji Szklarska Poręba Jakuszyce).

- Dzień Dziecka to świetna sposobność do organizacji wycieczek i zwiedzania Dolnego Śląska. Z tej okazji postanowiliśmy przygotować specjalną promocję dla grup szkolnych i przedszkolnych, które razem z opiekunami będą mogły aktywnie spędzić ten dzień - powiedział Prezes Kolei Dolnośląskich Piotr Rachwalski. 

Obowiązująca promocja to doskonała okazja do odwiedzenia ciekawych miejsc w regionie Dolnego Śląska a jednocześnie alternatywa dla codziennych szkolnych zajęć. Warto wybrać się między innymi do Kościoła Pokoju w Świdnicy, odwiedzić najdłuższy tunel kolejowy w Polsce w okolicach Wałbrzycha lub Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej.

Szczegółowe informacje dotyczące promocji a także przejazdów grupowych można znaleźć na stronie internetowej przewoźnika www.kolejedolnoslaskie.eu.

 

Wasze komentarze


wczoraj, 16 godz temu
1
poniedziałek, 18.2.2019 18:41
poniedziałek, 18.2.2019 11:13
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork