Czterech radnych z Dusznik-Zdroju jest na sprzedaż! Biorą, ile kto da, nie mniej niż stówę. Kto z Was na nich głosował?

czwartek, 30.5.2024 12:00 4591 3

Historia pani Anity Dorubko z Dusznik-Zdroju łamie serce. Ta młoda mama dwóch synków – starszy ma już 9 lat, a młodszy urodził się latem zeszłego roku – choruje na bardzo rzadki nowotwór złośliwy serca. Niestety, koszty związane z leczeniem przekroczyły możliwości i jej, i jej partnera. W pomoc zaangażowała się lokalna społeczność.

„Moje serce jest chore, ale przepełnia je miłość do rodziny. Będę bardzo wdzięczna za każdą przelaną złotówkę! Chcę, by na twarzy moich dzieci zagościł w końcu uśmiech, a nie łzy! Nie pozwól, by nowotwór odebrał moim synkom matczyną miłość! Dziękuję za każdą formę wsparcia...” – pisze pani Anita. Jej partner przejął opiekę nad dziećmi i wspiera ją na każdym etapie leczenia. Przez to może pracować jedynie dorywczo.

Ruszyła akcja „Licytacje Dla Anity Drubko”. Czterej duszniccy radni postanowili wystawić swój czas. Marcin Błachut, Jacek Głuch, Szymon Legan i Michał Miodoński chcą dołożyć cegiełkę na ten szczytny cel. Co oferują? Prace porządkowe – pomogą w skopaniu ogródków albo posprzątają garaże. Są otwarci na różne wyzwania. „Wykonamy każdą robotę” – napisali. Licytacja wystartowała od 100 złotych.

Szczegóły znajdziecie na facebooku„Licytacje Dla Anity Drubko”TUTAJ. Pani Anita dzieli się swoimi przeżyciami TUTAJ. [kot]

Przeczytaj komentarze (3)

Komentarze (3)

Nowy wątek
Koklik piątek, 31.05.2024 12:00
Genialne! :)
Trzymam kciuki czwartek, 30.05.2024 19:16
Brawo panowie,super inicjatywa
czwartek, 30.05.2024 12:46
Bardzo fajna inicjatywa!