Spotkanie z Tomaszem Duszyńskim: promocja nowego kryminału „Małomiasteczkowy”. Jest szansa na nowy tom o „Glatz”!

czwartek, 26.10.2023 20:02 424 0

W kłodzkim Saloniku Prasowym w środę, 25 października, odbyło się wyjątkowe spotkanie z uznanym autorem kryminałów, Tomaszem Duszyńskim, który zaprezentował swoją najnowszą powieść „Małomiasteczkowy”. Książka ta trafiła na półki księgarń w końcu września i od razu zyskała uznanie czytelników.

Akcja „Małomiasteczkowego” osadzona jest we współczesnych realiach w malowniczych, małych miejscowościach, takich jak Wiązów i Strzelin, ale także we Wrocławiu. Książka skupia się na zaginięciu młodej biegaczki oraz dwóch śledczych, Konrada Cicheckiego i Anny Brzeskiej, którzy próbują rozwikłać tajemniczą sprawę.

Podczas spotkania liczne grono miłośników twórczości Tomasza Duszyńskiego miało okazję bliższego poznania autora. Wydarzenie prowadziła Klaudia Lutosławska-Nowak i odbyło się w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. To nie pierwsza wizyta autora w kłodzkiej bibliotece, dlatego nie brakowało pytań o kontynuację kultowego cyklu „Glatz”.

I – uwaga! – fani z niecierpliwością czekają już na wiosnę, kiedy to Tomasz Duszyński może pojawić się z piątym tomem tego kryminału retro. [-]

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek