Radków dziś nie zaśnie! Klubowa megaimpreza nad Zalewem Radkowskim, czyli Audiolake wraca do domu. Lubicie tańczyć?

sobota, 19.8.2023 18:37 5376 4

Wszystko już zapięte na ostatni guzik! Ta noc nad Zalewem Radkowskim należeć będzie do miłośników muzyki tanecznej. Za konsoletą staną europejskie gwiazdy, a Wy zdążycie jeszcze bawić się w rytmach, który zaproponują. Impreza potrwa bowim do białego rana, 20 sierpnia.

Już sama scena robi wrażenie... Tak wielkiej, z tyloma „bajerami”, nie było chyba jeszcze na ziemi kłodzkiej. Stanęła na parkingu przed Zalewem Radkowskim, a publiczność przed nią tańcząca, zalew będzie miała za plecami [Uwaga! Impreza odbywa się na parkingu, może być zatem problem, by zaparkować blisko sceny... Nie pchajmy się zatem autami jak najdalej się da. Lepiej dojść spacerkiem na miejsce.].

Na scenie stoi imponująca konsola DJ-ska, za którą staną megagwiazdy. Z odsłuchów, które mają moc silników Jumbo Jetów, będą on kontrolować, czy proponowane przez nie dźwięki, dobrze brzmią dla ucha. A będą to ATB z Niemiec, Juicy M z Ukrainy, DJs from Mars z Włoch czy Dosem z Hiszpanii oraz czołówka polskiej sceny klubowej, a wśród nich gospodarz, Vincent Vik.

9. edycja słonecznego festiwalu Audiolake to będzie jedno z największych wydarzeń muzycznych tego sezonu nie tylko na na Dolnym Śląsku. Przybywajcie! Last but not least... Organizatorzy przygotowali zaplecze, gdzie będzie można się posilić czy ugasić pragnienie, a jego pracownicy już dawno są na posterunku. Nie zabraknie też toalet, a bywalcy wiedzą, że z tym na imprezach bywa różnie... [kot]

Program 9. edycji festiwalu Audiolake znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj komentarze (4)

Komentarze (4)

Nowy wątek
Brawo niedziela, 20.08.2023 08:58
Jacy ci lodowcu są pustaki pisać takie komentarze pod takim...
Helmut Klopp sobota, 19.08.2023 21:33
Cały Radkow I Gmina Radkow puszczą oko do PiS i...
TYLKO KONFEDERACJA niedziela, 20.08.2023 08:43
Aleś Ty ***** głupi chłopie, idź głosuj na nich niech...
niedziela, 20.08.2023 01:02
Buhahahahahahahahaaaaa!!!!!!!!!!