Gdzie się podział śnieg? Zawędrował do Zieleńca!

piątek, 26.12.2014 12:48 5784 2

Od kilku dni zadajemy sobie jedno jedyne pytanie - gdzie jest śnieg? Zniecierpliwieni fani zimowej frajdy na stokach, z utęsknieniem patrzą w niebo i przeglądają informacje pogodowe, aby w końcu usłyszeć jedną informację - obfita zima zmierza w kierunku Polski! Jak się jednak okazuje zima sama sobie wybrała lokalizacje, w których chce przebywać. Jednym z takich miejsc jest stacja narciarska Zieleniec Ski Arena.

Kilka dni temu do Zieleńca przywędrowały przymrozki, które przyniosły małe opady śniegu. Dodatkowo ujemna temperatura pozwoliła na uruchomienie armatek naśnieżających, które w szybkim tempie dośnieżyły stoki. Mimo występującej temperatury lekko powyżej zera pokrywa śnieżna utrzymuje się i wynosi 25-45 cm, co w pełni pozwala swobodnie jeździć nartach lub snowboardzie.

Zawitaj w święta do Zieleńca

Stoki narciarskie w czasie świąt, to doskonałe miejsca na zabawę dla wszystkich. Oprócz samej jazdy na nartach lub snowboardzie, możemy mile zaplanować czas korzystając z pobliskich atrakcji. Dla wszystkich sympatyków białego szaleństwa - stoki narciarskie w tym czasie czynne będą od 9.00-22.00. Wszystkich fanów góralskich kolęd zapraszamy 26 grudnia, kiedy to zawita kapela “Janicki”, która zaśpiewa góralskie pastorałki w pensjonatach, barach i restauracjach. 

Przywitaj Nowy Rok na stoku!

Kilka godzin szusowania i powitanie Nowego Roku na nartach lub desce snowboardowej jest doskonałym pomysłem dla osób, które nie są jeszcze zdecydowane, jak spędzić ostatni dzień grudnia. Dodatkowo na wszystkich chętnych czekają specjalne ceny karnetów na wyciągi. Osoby zainteresowane spędzeniem Sylwestra w Zieleńcu mogą skorzystać z promocyjnych cen za możliwość zjazdu na oświetlonych stokach w ramach jednego karnetu. Karnet sylwestrowy będzie obowiązywał 31 grudnia od godziny 19.00 do 1.00 w nocy 1 stycznia. Jego cena to 85 zł w przypadku karnetu normalnego i 70 zł za karnet ulgowy.

 

 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Nowy wątek
krzch niedziela, 28.12.2014 16:21
"specjalne ceny" 85zł..za 6h
ccc poniedziałek, 29.12.2014 12:50
za 5 godzin w kolejkach i 1 godzinę jeżdżenia.