7. Kobietovnia w Polanicy-Zdroju [Foto]

poniedziałek, 21.3.2022 14:35 1182 0

Już po raz siódmy Teatr Zdrojowy- Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju z okazji Dnia Kobiet zorganizował wydarzenie pn. „Kobietovnia”. W programie tegorocznej edycji znalazły się ćwiczenia i wykłady prowadzone przez Monikę Milczarek, warsztat twórczy  Katarzyny Arabuckiej oraz poradnik beauty dotyczący m.in. trendów makijażowych, pielęgnacji ciała i nowinek w trendach fryzur, który przygotowały: Anna Podgórska, Izabela Dulian oraz Aleksandra Musielak.

Tegoroczna odsłona "Kobietovni" zorganizowana została w sobotę, 12 marca w polanickim Teatrze Zdrojowym. Wydarzenie rozpoczął wykład oraz ćwiczenia prowadzone przez fizjoterapeutkę uroginekologiczną, Monikę Milczarek dotyczące dbania o mięśnie dna miednicy w życiu codziennym. 

Kolejnym punktem programu był warsztat twórczy "College emocji", który poprowadziła Katarzyna Arabucka - pedagog, arteterapeuta, socjoterapeuta, specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji i właścicielka Centrum Terapii Pauza. 

O tym, co słychać w trendach makijażowych i pielęgnacji ciała opowiedziały: Anna Podgórska - makijażystka z ponad 20 letnim doświadczeniem, szkoleniowiec w zakresie wizażu i kreowania wizerunku oraz Izabela Dulian, która od wielu lat pracuje w branży kosmetycznej, jest dyplomowaną linergistką, trenerem branży beauty, certyfikowanym trenerem Elite pmu, prowadzi również szkolenia Beauty Brows idealna stylizacja brwi. 

Siódmą edycję "Kobietovni" zwieńczyła Aleksandra Musielak - czarodziejka pięknych fryzur i intrygujących stylizacji, która odpowiedziała o tym jak dbać o włosy i ich kondycję po zimie oraz po Covidzie i jakie są nowinki w trendach fryzur 2022 r.

Dla uczestniczek "Kobietovni" czekał także poczęstunek przygotowany przez Krainę Roślin Zapomnianych. 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)