W A2 Clinic doceniamy piękno i siłę kobiet – spotkanie w ramach FORUM KOBIET w Dzierżoniowie

poniedziałek, 6.12.2021 12:10 4154

W A2 Clinic doceniamy piękno i siłę kobiet – spotkanie w ramach FORUM KOBIET w Dzierżoniowie

Kobiety zawsze były dla nas inspiracją i motywacją do działania, dlatego od zawsze staraliśmy się, aby w naszej klinice czuły się one docenione i wyróżnione – zarówno jeśli chodzi o kobiecą część zespołu, jak i nasze klientki. Nie znaczy to oczywiście, że płeć piękna całkowicie zdominowała zespół, ponieważ pracuje z nami wielu wspaniałych mężczyzn specjalistów.

Kobiecy świat w A2 Clinic to nie tylko część naszej załogi – to przede wszystkim nasze klientki. Stworzyłyśmy dla nich jedno z pierwszych miejsc w Wałbrzychu, a teraz także i w Dzierżoniowie, gdzie mogą poczuć się piękne, docenione i wyjątkowe. Choć przez klientów jesteśmy znani przede wszystkim z wysokiej jakości usług stomatologicznych ciągle poszerzamy zakres zabiegów z medycyny estetycznej i kosmetologii, ponieważ wiemy, że poprawa wizerunku odmienia nasze wnętrze, dając w efekcie większą pewność siebie i radość z życia. 

W roku 2019 zostaliśmy uhonorowani nagrodą w Plebiscycie Kobiece Twarze w kategorii Firma Przyjazna Kobietom. Było to dla nas ogromne wyróżnienie, ale jednocześnie motywacja do dalszych działań. Zawsze staramy się myśleć krok do przodu, przyszłość w A2 Clinic to holistyczne podejście do pacjenta, zarówno pod kątem zdrowia, jak i wyglądu – przyświeca nam idea, że piękno to składowa wielu elementów, które koegzystując, dają wymarzone efekty.  

W A2 Clinic lata temu jako cały zarząd postawiliśmy sobie nadrzędny cel: stworzenie świadczącej wysokiej jakości usługi placówki, gdzie członkowie zespołu mogliby rozwijać się pod skrzydłami kliniki w atmosferze wzajemnego szacunku. Staramy się zburzyć szklaną ścianę dzielącą pracodawcę i pracowników. Po tylu latach możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się zbudować silną społeczność zarówno wśród zespołu, jak i klientów, dzięki której możemy angażować się w wiele inicjatyw związanych z inwestycjami, szkoleniami czy pomocą potrzebującym.  Staramy się być także częścią lokalnej społeczności. Kilka dni temu wzięliśmy udział w spotkaniu organizowanym przez Dzierżoniowską Radę Kobiet, na które zostaliśmy zaproszeni, mimo że A2 Clinic Dzierżoniów na mapie tego miasta jest dopiero od września bieżącego roku – nie będziemy ukrywać, że było to dla nas ogromne wyróżnienie. Choć większość pracowników A2 Clinic stanowią kobiety, ważna jest równowaga – na wspomnianym spotkaniu pt. FORUM KOBIET „Zdrowie, zdrowie, zdrowie…” naszą klinikę przedstawił Tomasz Kosiński, reprezentant męskiej części naszego zespołu i zarządu.

 

Dzierżoniów, os. Błękitne 30

Rejestracja pacjentów tel. 74 666 8 777

recepcjaddz@a2clinic.pl

www.a2clinic.pl

https://www.facebook.com/a2clinicdzierzoniow/