Sowi Bieg 2024 – nocny bieg ulicami Dzierżoniowa

piątek, 19.4.2024 08:00 2040 0

Już 1 czerwca wystartuje Sowi Bieg 2024, czyli jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń biegowych w regionie.

Uczestnicy wydarzenia będą mieć możliwość wyboru trasy dopasowanej do swoich możliwości, ponieważ do wyboru są dwa dystanse 5 km i 10 km. Trasa 10 km posiada atest, dzięki czemu uzyskany na niej rezultat będzie precyzyjny. Bez względu na wybrany dystans, gwarantujemy niezapomniane wrażenia. Startujemy o godzinie 21 przy świetle ulicznych latarni. Będzie to wyjątkowa okazja do nocnego biegu ulicami Dzierżoniowa. Dołącz do naszego wyjątkowego wydarzenia biegowego i przeżyj niezapomnianą nocną biegową przygodę.

Zapisy na Sowi Bieg trwają, a lista uczestników szybko rośnie. Zapisz się już teraz poprzez stronę Datasport. Zapisy trwają do 20 maja. Zachęcamy do obserwowania strony wydarzenia w social mediach na portalu Facebook, na którym umieszczane są wszelkie aktualizacje oraz informacje związane z biegiem.

Bieg Sówki – bieg dziecięcy

1 czerwca 2024 roku, przed Sowim Biegiem ponownie odbędzie się Bieg Sówki. Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci z roczników 2010 – 2019. Dystans, który młodzi zawodnicy będą musieli pokonać jest dopasowany do wieku uczestników. Będzie to świetna okazja dla najmłodszych biegaczy, aby doświadczyć radości biegania i wspólnie aktywnie spędzić Dzień Dziecka. Każdy zawodnik otrzyma na mecie kolorowy medal za determinację i podjęcie sportowego wyzwania.

Na Bieg Sówki można zapisać się przez portal Datasport.

Dołączcie do nas, aby razem stworzyć wyjątkowe wspomnienia i przeżyć aktywny, pełen radości wieczór w magicznej atmosferze nocnego biegu przez malownicze ulice Dzierżoniowa.

Na Sowi Bieg zapraszają: Powiat Dzierżoniowski, Miasto Dzierżoniów i Fundacja Wroactiv.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

Dodaj komentarz

Komentarze (0)