PRACA - Prototypista / Projektant mebli tapicerowanych

wtorek, 5.12.2023 09:16 1109

Prototypista /

Projektant mebli tapicerowanych

Miejsce pracy: Zebra Sp z o.o. Dzierżoniów ul. Złota 2

I Obowiązki:

  • Pomoc w projektowanie mebli tapicerowanych pod kątem stelaży, cięcia pianek, szycia i rozkroju pokrowców oraz klejenia
  • Usprawnianie oraz modyfikowanie produktów zgodnie z założeniami projektu wdrożeniowego
  • Opracowywanie własnych koncepcji udoskonalających wyroby, testowanie nowych rozwiązań, przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych i technicznych związanych z produktem
  • Udział w projektach optymalizacyjnych
  • Uczestnictwo we wdrażaniu nowych wyrobów,
  • Reprezentowanie firmy na targach produktu
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie produkcji produktu

I Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu produkcji mebli tapicerowanych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętności konstruktorskie
  • Umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów,
  • Mile widziane - znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub francuskiego
  • Chęć do aktywnego uczestnictwa w rozwoju procesów,

I Oferujemy:

  • Praca w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • Atrakcyjne zarobki,
  • Szeroki pakiet premii dodatkowych (miesięcznych i kwartalnych),
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Benefity ( karta sportowa, dofinansowanie szkoleń i kursów,zniżki na firmowe produkty,spotkania integracyjne, program emerytalny )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email : rekrutacja@zebra.org.pl

Wszelkie informacje udzielane są pod numerem telefonu 601 351 807