PRACA - Elektryk zmianowy

środa, 13.12.2023 15:18 2246

ZEC ZAKLAD ENERGETYKI CIEPLNEJ. SP. Z O.O

zatrudni na stanowisko:

ELEKTRYK ZMIANOWY
Miejsce zatrudnienia:
Zakład Energetyki Cieplnej sp. z o.o.,
Dzierżoniów, ul. Złota 11

 Zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń na terenie elektrociepłowni, sieci cieplnej oraz węzłów cieplnych;
  • Wykonywanie pomiarów i przeglądów urządzeń;
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych;
  • Bieżąca kontrolę pracy i stanu technicznego urządzeń w czasie produkcji,

Wymagania:

  • Minimalne wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
  • Doświadczenie na stanowisku elektryka lub automatyka;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Znajomość zagadnień związanych z elektryką i automatyką;
  • Uprawnienia energetyczne SEP do 1kV (mile widziane powyżej) (istnieje możliwość zdobycia uprawnień przy wsparciu pracodawcy);
  • Gotowość do pracy zmianowej (warunek konieczny);
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera;
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;
  • Odpowiedzialności i punktualności;
  • Mile widziane: prawo jazdy kat. B, chęć do pracy i otwartość na nowe wyzwania;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie;
  • Ciekawą pracę w cenionym zakładzie;
  • Możliwości rozwoju;

Umowa na okres próbny na 3 miesiące, następnie do przedłużenia

Wymiar czasu pracy 1 etat (praca na 3 zmiany)

Kontakt:

e-mail: biuro@zec-ddz.pl,

tel: 604 639 450

(kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00-15:00)