Powiat Dzierżoniowski rozstrzygnął konkursy ofert na kulturę fizyczną i sport w 2024 roku

poniedziałek, 12.2.2024 13:40 1571 0

Zarząd Powiatu Dzierżoniowskiego rozstrzygnął otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych, na realizację zadań w dziedzinie rozwoju kultury fizycznej i sportu w 2024 roku.

W ramach naboru Zarząd Powiatu dofinansował 39 ofert na łączną kwotę 130.000 zł. Dzięki temu mieszkańcy naszego regionu będą mogli wziąć udział w kilkudziesięciu wydarzeniach sportowych, adresowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych.

Przyznane fundusze z budżetu powiatu dzierżoniowskiego pozwolą na organizację przedsięwzięć sportowych nie tylko na poziomie lokalnym, ale także o randze krajowej i międzynarodowej – powiedział starosta Grzegorz Kosowski.

Zachęcamy do zapoznania się z wykazem organizacji, które otrzymały dofinansowanie w ramach otwartego konkursu ofert oraz z wydarzeniami, które zostaną przez te stowarzyszenia zorganizowane.

Wykaz ofert, które otrzymały wsparcie finansowe w drodze otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Dzierżoniowskiego w roku 2024 w zakresie kultury fizycznej i sportu – LINK 

Zadanie koordynuje Wydział Bezpieczeństwa i Spraw Obywatelskich Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie.

Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)