Kandydaci na radnych w gminie Niemcza
Zapraszamy do zapoznania się z kandydatami do Rady Miasta Niemczy.
Okręg nr 1
Granice: Miasto Niemcza: ul. Azaliowa, ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 38 do końca, ul. Jasna, ul. Jana Kilińskiego, Os. Słoneczne, Pl. Ogrodowy, ul. Południowa, ul. Słoneczna Przysiółek Gumin.
1) OSIPOWICZ Andrzej Piotr 43 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) SŁOBODZIŃSKA Sandra Anita 40 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) RUTKOWSKI Robert Roman 47 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) WYDRA Grzegorz Szymon 47 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 2
Granice: Miasto Niemcza: ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 21 do nr domu 37, ul. Dolna, ul. Tadeusza Kościuszki, ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Szczytna, ul. Szczytowa, ul. Wiosenna.
1) WRZESIŃSKI Miłosz Marek 44 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) GAWLIK Marta 32 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) BILIŃSKA Emilia 37 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 3
Granice: Miasto Niemcza: ul. Bolesława Chrobrego od nr domu 1 do nr domu 20A, ul. Krótka, ul. Stefana Okrzei, ul. Podgórze, ul. Podwale, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Stroma, ul. Strzelińska, ul. Wiejska Przysiółki: Piotrkówek, Stasin, Wojsławice,
1) OTWOROWSKI Tomasz Henryk 40 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) ROŻEK Paweł Andrzej 33 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) MAŁOLEPSZA Brygida Kazimiera 55 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) SZLAMA Agnieszka Aleksandra 39 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg n 4
Granice: Miasto Niemcza: ul. Królowej Jadwigi, ul. Podmiejska, ul. Przemysłowa, ul. Ratuszowa, ul. Rynek od nr domu 1 do nr domu 26.
1) KAJRYS Wiesława Ewa 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) POLAŃSKA Karolina Katarzyna 35 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) NOWACKI Jerzy 61 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 5
Granice: Miasto Niemcza: ul. Herbowa, Pl. Mieszka I, ul. Rycerska, ul. Rynek od nr domu 27 - 28A do końca.
1) PELC Stanisław Tadeusz 65 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) PASSIS Konstantinos 33 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) KURIATA-JAREMKIEWICZ Alicja Monika 39 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
4) CISEK Paulina Patrycja 27 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 6
Granice: Miasto Niemcza: ul. Boczna, ul. Młyńska, ul. Piastowska, ul. Polna, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Słowiańska, ul. Kolejowa.
1) BORODAJKO Alicja Maria 48 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) SŁOBODZIŃSKA-KIELAR Mariola 39 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) WOŁEK Zygmunt 63 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) SZKWAREK Małgorzata Olga 59 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 7
Granice: Miasto Niemcza: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Gumińska, Os. Podmiejskie, ul. Przedszkolna, Stary Plac Przysiółek: Jasinek.
1) RYNDAK Grażyna Kazimiera 43 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) KIJKOWSKA Anna 40 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) OLEKSIAK Maria Krystyna 67 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) DĄBROWSKA Katarzyna Maria 56 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 8
Granice: Miasto Niemcza: ul. Dębowa, ul. Folwarczna, ul. Lipowa, ul. Spółdzielcza, ul. Wrocławska.
1) MAJEWSKI Kamil Marek 24 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) NOWAK Krzysztof Grzegorz 37 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) BAGIŃSKA Władysława 63 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) SZKLARSKI Mieczysław Stanisław 67 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 9
Granice: Wieś Przerzeczyn-Zdrój: ul. Batalionów Chłopskich, ul. Kwiatowa, ul. Niemczańska , ul. Okrężna, ul. Sadowa, ul. Sportowa, ul. Zdrojowa od nr domu 1 do nr domu 18D Wieś: Ligota Mała.
1) KRASNODĘBSKA Sabina Agata 39 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) KACZOROWSKI Michał Mirosław 39 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) CIELEBAN Jan 49 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) KUMOREK Kamil Piotr 21 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 10
Granice: Wieś Przerzeczyn-Zdrój: ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Rzeczna, ul. Spacerowa, ul. Stawowa, ul. Zdrojowa od nr domu 19 do końca, Wieś Podlesie, Wieś Ruszkowice.
1) WŁUDARCZYK Marcin Mateusz 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) MIELNIK Edyta Marta 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) OLEKSIAK Bartłomiej Andrzej 24 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) ABRAHAMIK Ryszard 72 lata, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 11
Granice: Wieś Nowa Wieś Niemczańska.
1) DYDO Jarosław Ryszard 41 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) ZAPOTOCZNY Paweł 41 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) ADAMCZUK Daniel Ludwik 40 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 12
Granice: Wieś Wilków Wielki od nr domu 1 do nr domu 28 i od nr domu 36 do końca, Wieś Chwalęcin.
1) SZACHNIEWICZ Stanisław 55 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) PALIMĄKA Kinga 37 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) SZACHNIEWICZ Joanna Mirosława 40 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) PRZYBYTKOWSKA Barbara Jolanta 60 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 13
Granice: Wieś Wilków Wielki od nr domu 29 do nr domu 35B, Wieś Kietlin.
1) WIŚNIEWSKA Barbara 54 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) SMĘT Kamila Anna 32 lata, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
3) KLEPUSZEWSKA Wioletta 26 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE;
4) POLACZYK Elżbieta Urszula 46 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE.
Okręg nr 14
Granice: Wieś Gilów od nr domu 1 do nr domu 81B.
1) DZIEDZIC Paulina Ewa 34 lata, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) KARPIENIA Tomasz 36 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) POLAŃSKI Robert Adam 39 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) KUMOREK Aleksandra Elżbieta 28 lat, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Okręg nr 15
Granice: Wieś Gilów od nr domu 82 do końca oraz Wieś Gola Dzierżoniowska.
1) KOSSAKOWSKI Mateusz 21 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE 2018;
2) SOCHA Emanuela Wiesława 45 lat, KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY MIELNIK-NOWE SPOJRZENIE;
3) LIS Magdalena 35 lat, KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ;
4) ŻYŁA Kazimierz Władysław 64 lata, KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE.
Przeczytaj komentarze (325)
Komentarze (325)
nium-nas-polaczylo/ Wystarczy przeczytać, pani Ś oficjalnie mówi że jej doradcą...