MKS 9: Pływacy w Osiecznicy

niedziela, 4.2.2024 19:00 513 0

W dniu 03.02.2024 roku, w Osiecznicy, odbyły się Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Osiecznica 2024 na 25m basenie. W zawodach udział wzięło 254 zawodników z 21 klubów. Nasz klub reprezentowało 12 zawodników, podopiecznych trenera Andrzeja Wojtala.

W kategorii 13 lat:

Gabriela Gendziel zdobyła srebrny medal na dystansie 100m stylem grzbietowym (1:16,74) a rywalizację na dystansach 50m stylem motylkowym (35,02) oraz 100m stylem dowolnym (1:09,71) zakończyła kolejno na 5. i 6. miejscu.

Szymon Zarzycki zdobył brązowy medal na dystansie 100m stylem klasycznym (1:27,93) a start na dystansie 50m stylem motylkowym ukończył na 9. miejscu z czasem 41.69.

Szymon Szaliński na dystansie 100m stylem grzbietowym (1:53,35) zajął 12. miejsce.

W kategorii 12 lat:

Julia Rybitwa zdobyła dwa medale, srebrny na dystansie 100m stylem grzbietowym (1:26,35) i brązowy na dystansie 50m stylem motylkowym (38,30), a rywalizację na dystansie 100m stylem dowolnym (1:15,31) zakończyła na 5. miejscu.

Marian Stepaniuk na dystansie 100m stylem dowolnym (1:19,19) i 100m stylem klasycznym (1:50,40) zajął dwa 5. miejsca.

W kategorii 11 lat:

Zuzanna Woźniarska na dystansach 50m stylem klasycznym (1:05,40) i 50m stylem grzbietowym (57,12) zajęła kolejno 15. i 20. miejsce.

W kategorii 10 lat:

Jakub Jaworski na dystansach 50m stylem dowolnym (46,74) i 50m stylem grzbietowym (56,11) zajął kolejno 12. i 13. miejsce.

Anna Lisiak na dystansach 50m stylem dowolnym (47,91) i 50m stylem grzbietowym (57,86) zajęła kolejno 15. i 17. miejsce.

Karolina Noworyta na dystansach 50m stylem klasycznym (1:08,54) i 50m stylem grzbietowym (1:01,11) zajęła kolejno 16. i 20. miejsce.

Pola Szyling na dystansach 50m stylem grzbietowym (1:03,36) i 50m stylem dowolnym (54,94) i zajęła kolejno 22. i 23. miejsce.

W kategorii 9 lat i młodsi:

Synthia Sieroń na dystansach 50m stylem grzbietowym (53,53) i 50m stylem dowolnym (48,20) zajęła kolejno 5. i 6. miejsce.

Julia Kaczmarzyk na dystansach 50m stylem grzbietowym (1:03,96) i 50m stylem dowolnym (1:07,77) zajęła kolejno 7. i 12. miejsce.

Uczestnictwo zawodników klubu w zawodach zostało współfinansowane ze Środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

Wyniki: http://livetiming.pl/contest/7e8ecc9c-8ee5-41a5-ad59-8a2169771c80

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)