JACEK PRYSAK - Kandydat do Rady Miejskiej Dzierżoniowa

czwartek, 7.3.2024 10:16 1796

Szanowni Państwo!

Postanowiłem ubiegać się mandat radnego Rady Miejskiej Dzierżoniowa z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Urodziłem się w Dzierżoniowie i przez cały czas w nim mieszkam, dlatego sprawy naszego miasta są mi bliskie i znane. Wychodząc naprzeciw potrzebom jego mieszkańców i wsłuchując się w ich głos, postanowiłem kandydować, aby móc zaangażować się w dalszy rozwój Dzierżoniowa i pomagać rozwiązywać lokalne problemy.

Jestem przedsiębiorcą, założycielem i dyrektorem Niepublicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka i Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ,,REHA-MED” w Dzierżoniowie. Pomysł założenia obu placówek był odpowiedzią na potrzeby mieszkańców i ich dzieci. Dzięki temu dogłębnie poznałem problematykę, z którą borykają się młodzi ludzie. Moja praca przynosi od wielu lat wymierne efekty, dlatego jestem przekonany, że sprostam obowiązkom radnego.

Pasjonuję się lokalną historią, lubię   jazz i interesuje mnie dawna motoryzacja.

Zależy mi na tym aby nasze miasto było bezpieczne oraz coraz atrakcyjniejsze dla ludzi młodych. Wierząc że wspólnie możemy mieć wpływ na jego przyszłość proszę o Państwa głos.

Jestem na pozycji nr 1 na liście Koalicji Obywatelskiej, okręg nr 2 Dzierżoniów,


(ulice: Armii Krajowej, Bielawska 15, Chabrowa, Generała Władysława Sikorskiego, Groszkowa, Janusza Korczaka 7, 10, Jesienna, Kamienna, Księdza Dzierżonia, Kwarcowa, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Piastowska, Przedwiośnie, Przesmyk, Relaksowa, Rumiankowa, Rzeźnicza 25 - do końca, Słonecznikowa, Spokojna, Storczykowa, Targowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wrocławska: 36, 38, od 49 - do końca, Wzgórze Ojca Świętego Jana Pawła II, Zacisze, Zbyszka Cybulskiego, Zimowa; osiedla: Jasne, Różane)

 

Materiał KWW Koalicja Obywatelska