Knock-Out Sprinty Dzierżoniów

poniedziałek, 1.8.2022 07:45 744 0

30 lipca 2022r., na ul. Piastowskiej w Dzierżoniowie, odbył się drugi etap III Grand Prix Polski w biegach na nartorolkach - Knock-Out Sprinty Dzierżoniów. Do rywalizacji przystąpiło łącznie 33 uczestników, w tym 7 kobiet i 26 mężczyzn, którzy mieli do pokonania trasę długości 200 metrów techniką dowolną.

Zawody składały się z dwóch etapów: rundy kwalifikacyjnej i rundy finałowej. W rundzie kwalifikacyjnej zawodnicy startowali indywidualnie w odstępie 30 sekund. Na podstawie uzyskanych wyników najszybsi zawodnicy awansowali do rundy finałowej. Tam rywalizacja przebiegała w parach, gdzie zwycięzca przechodził do kolejnej rundy, a przegrywający odpadał z dalszej rywalizacji.

Zawody w biegach na nartorolkach w formule sprintów w parach odbyły się w Polsce po raz trzeci. Ze względu na bardzo duże całodniowe opady frekwencja była stosunkowo niska.

Zwyciężyli:

1. Kinga Mareczek - MKS Karkonosze / SMS Karpacz

2. Patrycja Szwed - TN Biegówki Wesoła

3. Monika Judka - biegówki.eu

 

1. Wojciech Wojtyła - MKS Istebna / Skipol.pl Team

2. Łukasz Bronowicki - XC Sport Team

3. Adrian Cheba - MKS Karkonosze / SMS Karpacz

Wszystkim uczestnikom gratulujemy !

Organizatorami imprezy byli Miasto Dzierżoniów, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie, wydawca portali nabiegowkach.pl i nartorolki.pl - firma XC4U Michał Rolski oraz firma MT-SPORT Marek Tokarczyk.

Impreza współfinansowana była ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek