ANNA SKIBNIEWSKA - Kandydatka do Rady Miejskiej Dzierżoniowa

czwartek, 7.3.2024 16:52 2028

Drodzy Dzierżoniowianie

Tak jak Wy, jestem mieszkanką Dzierżoniowa, to moje miejsce na ziemi. Tu się urodziłam, wychowałam, założyłam rodzinę i zaczęłam karierę zawodową. Ukończyłam Wydział Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, o tematyce Pozyskiwanie Środków i Funduszy Unijnych.

Od początku zawodowo jestem związana z samorządem. Swoje pierwsze kroki stawiałam w Dzierżoniowskim Urzędzie Miasta, a następne w Starostwie Powiatowym w Dzierżoniowie, gdzie w latach 2004-2011 byłam odpowiedzialna za szeroko rozumianą promocję naszego powiatu oraz rozwój i wspieranie lokalnej przedsiębiorczości, a od 2011 roku współpracuję między innymi z przedsiębiorcami, zajmującymi się transportem drogowym oraz prowadzącymi ośrodki szkolenia kierowców.

Moja praca to nieustanny kontakt z ludźmi, nie tylko właścicielami przedsiębiorstw. Moje dwudziestoletnie doświadczenie pozwoliło mi dobrze poznać specyfikę samorządu od strony administracyjnej oraz móc dobrze służyć pomocą mieszkańcom naszego powiatu.

Teraz swoją wiedzę, bogate doświadczenie i energię, chciałabym poświęcić na rozszerzenie działalności poza ramy czysto urzędowe i zacząć na większą skalę pomagać mieszkańcom naszego miasta.

Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Lubię aktywnie spędzać czas, często możecie mnie Państwo zobaczyć tam, gdzie dzieje się coś dla miasta i dla ludzi, gdzie potrzeba mnóstwa energii, świeżego spojrzenia oraz optymizmu.

"Gdzie nie posieją mnie - wyrosnę" - ten cytat chyba najlepiej mnie określa. Chciałabym móc zacząć działać na nowych płaszczyznach, dzieląc się z mieszkańcami Naszego Dzierżoniowa świeżą energią i zaangażowaniem.

Jeśli uznają Państwo, że będę Was godnie reprezentować w Radzie Miejskiej Dzierżoniowa oraz zasługuję na Wasze zaufanie, to polecam się serdecznie - znajdą mnie Państwo na liście Koalicji Obywatelskiej okręg nr 2, pozycja nr 4.

Dziękuję za każdy oddany na mnie głos!

 

(ulice: Armii Krajowej, Bielawska 15, Chabrowa, Generała Władysława Sikorskiego, Groszkowa, Janusza Korczaka 7, 10, Jesienna, Kamienna, Księdza Dzierżonia, Kwarcowa, Kwiatowa, Letnia, Piaskowa, Piastowska, Przedwiośnie, Przesmyk, Relaksowa, Rumiankowa, Rzeźnicza 25 - do końca, Słonecznikowa, Spokojna, Storczykowa, Targowa, Tulipanowa, Wiosenna, Wrocławska: 36, 38, od 49 - do końca, Wzgórze Ojca Świętego Jana Pawła II, Zacisze, Zbyszka Cybulskiego, Zimowa; osiedla: Jasne, Różane)

 

 

 Materiał KWW Koalicja Obywatelska