[FOTO] Wiemy gdzie w powiecie dzierżoniowskim powstają garaże przyszłości

wtorek, 26.3.2024 20:38 11019

Przy ulicy Ceglanej w Bielawie, rozpoczyna się nowa era w kwestii przechowywania pojazdów i materiałów. Na rynku pojawiła się innowacyjna propozycja - garaże wraz z gruntem o powierzchni 18m2, które nie tylko pomieszczą samochody osobowe i dostawcze, ale także mogą służyć jako magazyn lub warsztat.

Oferowane garaże, o powierzchni 3 na 6 metrów, nie tylko zapewniają komfortową przestrzeń dla pojazdów, ale także charakteryzują się solidną konstrukcją z płyty warstwowej o grubości 40mm. To nie wszystko. Każdy garaż wyposażony jest w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak zdalnie sterowana brama wjazdowa oraz panel solarny z przetwornicą i akumulatorem, gwarantujące niezależność energetyczną.

Niezwykle istotnym elementem jest także bezpieczeństwo. Każdy garaż wyposażony jest w bezprzewodowy zestaw alarmowy, który współpracuje z urządzeniami mobilnymi z systemami iOS i Android, zapewniając spokój i bezpieczeństwo użytkowników.

- Nasza oferta nie tylko zapewnia wygodę i bezpieczeństwo, ale także stawia na innowacyjność i ekologię. Dzięki zastosowaniu paneli solarnych i akumulatorów, nasze garaże nie tylko są niezależne energetycznie, ale także przyczyniają się do ochrony środowiska - komentuje przedstawiciel firmy.

Czas oczekiwania na realizację zamówienia wynosi do 3 miesięcy. UWAGA! Pierwsze 20 sztuk jest oferowane w promocyjnej cenie 55 000 PLN. Projekt zakłada postawienie łącznie stu pojedynczych jednostek, z możliwością zakupu kilku sztuk i łączenia ich w większe części. Dodatkowo istnieje opcja zakupu samej konstrukcji i postawienia jej na wybranej przez klienta lokalizacji.

Jeśli szukasz innowacyjnego rozwiązania dla swojego samochodu lub przestrzeni magazynowej, to oferta garaży w Bielawie jest idealnym rozwiązaniem.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 798 949 854