Zrób sobie komiks!

środa, 9.5.2018 08:48 2150 0

Ano wcale nie tak trudno. Udowodni to pewien duet pochodzący z tajnej organizacji – Ministerstwa Komiksu. Duet zakręconych nauczycieli, który włada ołówkami jak nie byle kto!
Pik oraz Robi, bo o nich mowa, pokażą, jak stworzyć bohatera komiksu i jak dorysować mu emocje – co ma wymalowane na twarzy, co mu chodzi po głowie, a może i burczy w brzuchu?

Wszystko to, kreska po kresce, dymek po dymku, zaprezentują komiksowi belfrowie w książce pod tytułem  „Zrób sobie komiks”. Premiera już dzisiaj - 9 maja! 

Pik oraz Robi przygotowali mnóstwo kreatywnych zadań, nie tylko dla najmłodszych – ale z myślą o nich najczulszą, gdyż edukacja na pierwszym miejscu być musi! Nie tylko dla starej braci komiksowej – wszystkiego nie mogą przecież umieć!

Autorzy z pewnością potrafią udowodnić, że każdy może tworzyć komiksy i świetnie się przy tym bawić. W końcu na naukę nigdy nie jest za późno, jak głosi prastare przysłowie… To co, zróbmy sobie komiks – swój pierwszy, niepowtarzalny? Albo drugi, bardziej zaawansowany? Wszystko dzięki sztuczkom Pika i Robiego. 

Gdyby ktoś zastanawiał się (czuję, że tak być może), kim są Pik oraz Robi… Niech zdejmą maski! Puf! Tadam! Przed Państwem Pik – a więc Piotr Kasiński – oraz Robi – Robert Trojanowski we własnej osobie. To oni kryją się pod nauczycielskimi pseudonimami. Autorzy będący z komiksem za pan brat, dbający o jego tradycję i kultywujący ją z najwyższą mocą, między innymi we własnej Szkole Komiksu.

Humorystyczną serię „Pik & Robi” tworzą od wielu lat.

Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij TUTAJDodaj komentarz

Komentarze (0)