komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 8 kwietnia 2020

Cezaryny, Dionizego


Zatrzymany za posiadanie narkotyków

piątek, 14.2.2020 09:12 , komentarze: 0 , odsłony: 255
kategorie artykułu:

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać prawie 750 porcji handlowych narkotyków oraz 6 porcji handlowych marihuany, ujawnili i zabezpieczyli w minioną środę w jednym z wałbrzyskich mieszkań dzielnicowi z Komisariatu Policji V w Wałbrzychu. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 37-letniego mieszkańca Wałbrzycha, który odpowie teraz przed Sądem za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Do zatrzymania 37-latka doszło po tym, jak dzielnicowi z „piątki” na podstawie zebranych informacji podejrzewając mężczyznę o posiadanie narkotyków, sprawdzili jego mieszkanie. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli foliowe zawiniątka, w których znajdowały się środki psychotropowe, z których można było wykonać  prawie 750  porcji handlowych tych narkotyków i 6 porcji handlowych środków odurzających. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sprawa ma charakter rozwojowy. Śledczy ustalają m. in. skąd pochodziły narkotyki i do kogo miały trafić. O dalszych losach mężczyzny zadecyduje Sąd. W świetle ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 6.4.2020 14:09
SKUP AUT
SKUP AUT
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz