komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

wtorek, 11 sierpnia 2020

Klary, Zuzanny

XIV Festyn Sportu w Jaczkowie za nami!

wtorek, 6.8.2019 09:38 , komentarze: 0 , odsłony: 674
kategorie artykułu:

Sportowe emocje, kolarska rywalizacja w duchu zasady fair-play oraz upór i determinacja zawodników, wbrew momentami kapryśnej aurze, towarzyszyły Wyścigowi Kolarskiemu o Puchar Starosty Wałbrzyskiego. Zawody zostały przeprowadzone 3 sierpnia 2019 r. w Jaczkowie w ramach XIV Festynu Sportu „Szukamy następców naszych Olimpijczyków”.
Rywalizacja rozpoczęła się od godz. 12.00 startem najmłodszych zawodników amatorów, kolejno rywalizowano w grupach starszych oraz w kategoriach wiekowych zgodnych z regulaminem Związku Kolarskiego. Do zawodników oraz zwycięzców trafiły dyplomy, puchary, medale oraz nagrody rzeczowe wręczane przez władze gminy, olimpijczyków – Krzysztofa Pływaczyka i Radosława Romanika, przedstawicieli Powiatu Wałbrzyskiego, parlamentarzystów oraz delegację niemiecką, która gościła w gminie Czarny Bór. Nagrody specjalne oraz puchary ufundowane przez Wójta Gminy – Adama Góreckiego trafiły do najmłodszej zawodniczki, którą okazałą się 4-letnia Wanda Choma oraz do najstarszego zawodnika – Stefana Dziedzica.

Po zakończeniu Wyścigu Kolarskiego dzieci ze świetlicy wiejskiej zaprezentowały przygotowany program artystyczny, następnie Festyn uświetnił występ muzyczny Zespołu Radość z Witkowa. Po godz. 19.00 rywalizowano w Turnieju Drwali o Puchar Tartaku Jaczków z podziałem na Mężczyzn i Kobiety. Konkurencje wzbudziły ogromne emocji i cieszyły się niemałą popularnością.

Festyn Sportu zakończył się wieczorną zabawą przy muzyce.

źródło: UG Czarny Bór

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 10.8.2020 09:27
poniedziałek, 3.8.2020 09:32
piątek, 31.7.2020 09:47
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele