komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 17 sierpnia 2019

Zanny, Mirona

Współnie okradali makety na terenie Wałbrzycha, Boguszowa-Gorc i Głuszycy

piątek, 17.5.2019 09:32 , komentarze: 0 , odsłony: 219
kategorie artykułu:

Troje sprawców kradzieży w marketach na terenie Głuszycy, Boguszowa-Gorc oraz Wałbrzycha zatrzymali w tym tygodniu policjanci Komisariatu Policji II w Wałbrzychu. Podejrzani nie płacąc za tower trzykrotnie wynieśli ze sklepów sprzęt gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy. Dwóch mężczyzn oraz kobieta za popełnione czyny odpowiedzą teraz przed sądem.

14 maja funkcjonariusze drugiego komisariatu realizując informację własną zatrzymali na terenie Wałbrzycha 19-letniego mieszkańca Jedliny-Zdroju, który pod koniec kwietnia wykradł z trzech marketów z terenu Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt komputerowy. Łupem mężczyzny padły łącznie cztery markowe ekspresy do kawy, dziesięć pendrive'ów oraz dwie myszki komputerowe. Straty właściciele firm wyliczyli na łączną kwotę blisko 1750 złotych.

Dzięki dalszym działaniom operacyjnym policjanci ustalili, że w jednym z przypadków – kradzieży w sklepie w Boguszowie-Gorcach – podejrzanemu pomagali także 20-letnia koleżanka oraz 27-letni kolega, a przy przestępstwie popełnionym w Głuszycy - 27-latek. Młoda kobieta oraz mężczyzna trafili ostatecznie w ręce funkcjonariuszy 15 maja w godzinach popołudniowych.

Cała trójka przyznała się do zarzucanych im czynów i złożyła wyjaśnienia. Za kradzieże grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

źródło; KMP w Wałbrzychu

 

 

Wasze komentarze

piątek, 16.8.2019 09:45
środa, 14.8.2019 14:09
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
SKUP AUT
SKUP AUT