komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

wtorek, 21 maja 2019

Wiktora, Kryspina

Ukradł puszkę piwa i zaatakował ekspedientkę

czwartek, 18.4.2019 12:10 , komentarze: 0 , odsłony: 225
kategorie artykułu:

Najpierw dokonał kradzieży piwa w puszce w jednym ze sklepów znajdujących się przy ul. Sienkiewicza w Boguszowie-Gorcach, a następnie chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionej rzeczy zaatakował ekspedientkę. Dzięki szybkim działaniom wezwanych na miejsce przestępstwa funkcjonariuszy z tej miejscowości, 49-latek został zatrzymany na gorącym uczynku.

Do kradzieży rozbójniczej doszło we wtorek po godzinie 15:00. 49-latek ukradł puszkę piwa wartości kilku złotych, co zauważyła pracownica sklepu i zareagowała na popełniony przez mężczyznę czyn. Złodziej nie chciał jednak odpuścić i w celu utrzymania się w posiadaniu skradzionego alkoholu, uderzył kobietę ręką w twarz. Na szczęście w wyniku zdarzenia nic poważnego jej się nie stało.

Zaalarmowani przez pokrzywdzoną boguszowscy policjanci szybko udali się na miejsce zgłoszenia i jeszcze na terenie sklepu zatrzymali 49-latka. Podejrzanemu mężczyźnie za dokonanie kradzieży rozbójniczej grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją Sądu Rejonowego w Wałbrzychu sprawca został tymczasowo aresztowany na okres 2 najbliższych miesięcy.

źródło: KMP w Wałbrzychu 

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 3 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
dzisiaj, 4 godz temu
wczoraj, 21 godz temu
2
poniedziałek, 20.5.2019 11:03
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki