komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

poniedziałek, 19 sierpnia 2019

Boleslawa, Juliana

Tymczasowy areszt dla 24-latka, który posiadał w mieszkaniu ponad 7 tysięcy porcji amfetaminy

piątek, 19.7.2019 13:37 , komentarze: 0 , odsłony: 222
kategorie artykułu:

Środki psychotropowe w postaci amfetaminy, z których można było wykonać ponad 7 tysięcy porcji handlowych narkotyków ujawnili i zabezpieczyli w miniony wtorek w jednym z wałbrzyskich mieszkań policjanci kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu. Funkcjonariusze realizując informację własną zatrzymali do tej sprawy 24-letniego mieszkańca Wałbrzycha i w toku wykonanych czynności udowodnili mu także handel środkami psychotropowymi. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policjanci kryminalni wykorzystując informacje operacyjne ustalili, że młody wałbrzyszanin w swoim mieszkaniu przy ul. Wrocławskiej w Wałbrzychu przechowuje narkotyki w postaci amfetaminy. Podczas przeszukania pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli woreczek, w którym znajdowały się środki psychotropowe, z których można było wykonać łącznie ponad 7 tysięcy porcji handlowych tych narkotyków. Zabezpieczyli również wagę elektroniczną do porcjowania amfetaminy, a także pieniądze w kwocie blisko 2,5 tysiąca złotych mogące pochodzić z procederu przestępczego. W trakcie dalszych czynności z zatrzymanym policjanci kryminalni wraz z funkcjonariuszami pionu dochodzeniowo-śledczego udowodnili 24-latkowi także wielokrotny handel środkami psychotropowymi.

Podejrzany stanie teraz przed sądem. Za posiadanie znaczniej ilości amfetaminy wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz handel nią grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10. Sąd na podstawie zebranego w tej sprawie przez policjantów materiału dowodowego zastosował w stosunku do 24-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

źródło: KMp w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 6 godz temu
dzisiaj, 7 godz temu
dzisiaj, 8 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
niedziela, 18.8.2019 09:05
piątek, 16.8.2019 09:45
czwartek, 15.8.2019 07:55
1
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
CENTRUM MEBLOWE
CENTRUM MEBLOWE
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT