Trzy osoby zatrzymane przez wałbrzyskich policjantów z narkotykami w ciągu kilku godzin

środa, 8.9.2021 09:45 232 0

Z poniedziałku na wtorek wałbrzyscy policjanci zatrzymali trzy osoby za posiadanie narkotyków. Największe ilości posiadał 23-latek, który miał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany i środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Można było z nich wykonać blisko 250 porcji handlowych tych narkotyków.

6 września około godziny 21:00 funkcjonariusze zespołu wywiadowczego wałbrzyskiej komendy udali się na ul. Klonową w Szczawnie-Zdroju, gdzie zatrzymali 34-latka. Wałbrzyszanin posiadał przy sobie niewielkie ilości narkotyków w postaci amfetaminy.

Nie minęły dwie godziny, a policjanci prewencji pierwszego komisariatu przy ul. Villardczyków w Wałbrzychu zatrzymali 20-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Młodociany przestępca miał ukryte w wierzchniej odzieży środki odurzające w postaci marihuany.

We wtorek po godzinie pierwszej w nocy inni policjanci tej samej jednostki kontrolowali teren zewnętrzny jednej z placówek oświatowych na Podzamczu. W jej rejonie ujawnili 23-letniego wałbrzyszanina. Mężczyzna posiadał przy sobie niewielkie ilości marihuany oraz spore ilości amfetaminy. Łącznie można było wykonać z nich blisko 250 porcji handlowych tych narkotyków.

Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii zatrzymanym mężczyznom grozi teraz kara pozbawienia wolności do lat 3. O ich losie zadecyduje sąd.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)