komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 20 września 2020

Filipiny, Eustachego

Święto słowa dla „starszaków”

wtorek, 5.11.2019 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 397
kategorie artykułu:

Lubisz recytować? Czujesz się na scenie, jak ryba w wodzie? Namów swojego nauczyciela i zgłoście się na Turniej Recytatorski „Skrzydlate Słowa 2.0” dla uczniów klas 4-8 dolnośląskich szkół podstawowych.

Konkurs realizowany jest przez Dwujęzyczną Szkołę Podstawową ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej we Wrocławiu na wzór znanego – odbywającego się od 25 lat - Turnieju „Skrzydlate Słowa” dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.
Szkoły mają czas na zgłoszenie uczestników do 29 listopada 2019 roku. Organizatorzy zapraszają uczniów do stanięcia w recytatorskie szranki podczas międzyszkolnego finału turnieju „Skrzydlate Słowa 2.0”, który odbędzie się w siedzibie szkoły ATUT we Wrocławiu przy ulicy Racławickiej 101 w dniu 12 grudnia 2019 roku.
Zgłoszenia uczniów szkoły mogą nadsyłać na formularzu, dostępnym wraz z regulaminem konkursu na stronie: http://www.dspatut.fem.org.pl/project/skrzydlate-slowa-20-2019/

Uczestnicy turnieju przygotowują interpretację dowolnie wybranego wiersza lub prozy. Jury ocenia poprawność recytacji, indywidualną interpretację i ogólny wyraz sceniczny. Uczestnik może przygotować też rekwizyty i / lub przebranie, ale nie jest to wymóg formalny i nie może zdominować recytacji.
Każdy z uczestników majowego finału turnieju otrzyma pamiątkowy dyplom. Laureaci oprócz dyplomów otrzymają również nagrody rzeczowe.

Serdecznie zapraszamy na młodzieżowe święto słowa!

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki