Świąteczne paczki dla seniorów od policjantów z jedynki

wtorek, 7.12.2021 12:21 242 0

6 grudnia funkcjonariusze z wałbrzyskiej jedynki odwiedzili Dom Seniora - Rusinowa, aby przekazać pensjonariuszom świąteczne paczki. W tym szczególnym czasie wałbrzyscy policjanci postanowili wesprzeć seniorów i przygotowali dla nich prezenty. W przekazanych paczkach znalazły się między innymi artykuły spożywcze, słodycze, przybory higieniczne oraz kosmetyki.

„Listy do Mikołaja” to tytuł akcji, którą po raz kolejny organizuje Stowarzyszenie Nestor wraz z pracownikami Domu Seniora Rusinowa w Wałbrzychu. Dzięki niej zostają spełnione marzenia mieszkańców Domu i uczestników zajęć w Dziennych Domach Pomocy. Ich potrzeby nie są wygórowane. Dla części z nich to tylko słodycze, kawa, czy kosmetyki.

Do świątecznej akcji włączyli się funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Wałbrzychu. Policjanci przygotowali paczki i w dniu wczorajszym odwiedzili Dom Seniora - Rusinowa w Wałbrzychu, aby przekazać im prezenty świąteczne. Drobne podarunki sprawiły ogromną radość seniorom, którzy podziękowali mundurowym piękną kartką z życzeniami.

źródło: KMP w Wałbrzychu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)