komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 15 stycznia 2021

Pawła, Arnolda

Sprawca włamania zatrzymany

wtorek, 12.1.2021 09:47 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

W poniedziałkowe popołudnie w ręce funkcjonariuszy Komisariatu Policji I w Wałbrzychu wpadł 37-latek, który - wraz z dwoma wcześniej już zatrzymanymi wałbrzyszanami - włamał się do opuszczonego mieszkania i wyniósł z niego grzejniki centralnego ogrzewania. Mężczyźnie za popełniony czyn grozi kara pozbawienia wolności do lat 10.

11 stycznia około godziny 14:00 funkcjonariusze zespołu dochodzeniowo-śledczego pierwszego komisariatu realizując informacje własne zatrzymali przy ul. Rzecznej w Wałbrzychu 37-letniego mieszkańca Wałbrzycha. Mężczyzna na początku września tego roku, po uszkodzeniu drzwi do jednego z mieszkań przy ul. Stacyjnej, wykradł z niego grzejniki centralnego ogrzewania o łącznej wartości około 2 tysięcy złotych.
Wcześniej funkcjonariusze tej jednostki zatrzymali dwóch innych wałbrzyszan, którzy brali udział w tym zdarzeniu. 43-letni mężczyzna wpadł w ręce mundurowych 18 grudnia, a 40-letni wałbrzyszanin 27 listopada. Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzut kradzieży z włamaniem. Podczas czynności procesowych przyznali się do popełnienia przestępstwa. Za kratami więzienia mogą teraz spędzić 10 lat.

źródło: KMP w Wałbrzychu

 

Wasze komentarze

wtorek, 12.1.2021 09:47
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz