komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

piątek, 24 stycznia 2020

Felicji, Franciszka

Sportowe Mikołajki z wałbrzyską strefą

czwartek, 5.12.2019 11:52 , komentarze: 0 , odsłony: 342
kategorie artykułu:

Blisko 130 dzieci uczestniczyło w Sportowych Mikołajkach z INVEST-PARKIEM zorganizowanych przez Grupę Biegową Predators Wałbrzych oraz Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną. W hali Aqua-Zdroju na młodych zawodników czekały nie tylko konkurencje sprawnościowe, ale również animacje, warsztaty z pierwszej pomocy oraz upominki i nagrody.

-  Lekcje wychowania fizycznego w szkołach to za mało aby zaszczepić w dzieciach chęć do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zdrowego trybu życia – tłumaczy Rafał Jankowski, prezes Predators Wałbrzych. - Nasze stowarzyszenie nie tylko bierze udział w zawodach biegowych i sprawnościowych. Organizujemy również imprezy sportowe, które poprawić mają kondycję naszych maluchów. Takie wydarzenia uczą również zdrowej rywalizacji i determinacji – podkreśla.

Młodzi zawodnicy uczestniczyli w biegach podzielonych na kategorie wiekowe oraz mieli okazję spróbować swoich sił w przeciąganiu liny. Na dzieci czekały również dodatkowe atrakcje: dmuchany zamek, malowanie twarzy, animacje, oraz profesjonalne, pozowane zdjęcia. Przed halą sportową zaprezentowano z kolei ambulans wałbrzyskiego Krwiodawstwa.   

- Nic tak dobrze nie integruje jak aktywność fizyczna w atmosferze dobrej zabawy. Dlatego staramy się obejmować mecenatem wydarzenia sportowe i być obecni na wydarzeniach, które dzieją się na obszarze naszego działania. Zapewniam również, że nie powiedzieliśmy w tej kwestii ostatniego słowa – dodaje Kamil Zieliński, wiceprezes WSSE „INVEST-PARK”.

Imprezę zakończył pokaz ratownictwa medycznego oraz mecz pokazowy w wykonaniu młodych zawodników footballu amerykańskiego Miners Wałbrzych. Każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom uczestnictwa oraz zestaw upominków od organizatorów i sponsorów wydarzenia.

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
SKUP AUT
SKUP AUT
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele