Slow down – wnieś spokój do zabieganego świata!

wtorek, 9.11.2021 14:42 391 0

Kto chciałby rzucić wszystko i wyjechać… No właśnie, wcale nie trzeba ruszać aż w Bieszczady! Weźcie do ręki „Slow down” i pokażcie swojemu dziecku, że przygoda czai się tuż za rogiem! Wciąż nie jesteście przekonani? To zobaczcie, co jeszcze kryje w sobie ta książka:

– pomoże dziecku zrozumieć wiele zjawisk natury,
– pokaże, jak wspaniale jest być wrażliwym i uważnym,
– ukaże dziecku bogactwo tego, co dzieje się dookoła,
– rozwiąże najbardziej skomplikowane tajemnice przyrody! 

Wszędzie wokół nas natura czyni cuda. Każdego dnia, o każdej godzinie tuż obok zachodzą magiczne przemiany. Jednak nie zawsze łatwo je dostrzec.

Przeczytaj 50 opowieści o przyrodzie przedstawionych w taki sposób, by móc się jej w spokoju przyjrzeć. A potem wyjdź z domu i przekonaj się, co zobaczysz, kiedy zwolnisz! 

Dlaczego ważki są uznawane za najlepszych lotników wśród zwierząt? Ile dżdżownic musi zjeść kret, żeby nie być głodnym? Czemu nie ma dwóch takich samych płatków śniegu i dlaczego słoneczniki zawsze obracają się w kierunku słońca?

Ta książka w duchu slow down nauczy twoje dziecko bycia wrażliwym i uważnym na to, co wokół nas: poranny śpiew ptaków, chmury zwiastujące deszcz, księżyc zmieniający swój kształt na nocnym niebie.

„Slow Down” dzięki swoim wyjątkowym ilustracjom pomoże dziecku zrozumieć wiele zjawisk, których nie można zobaczyć gołym okiem. Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i odkryj, ile w naturze jest zagadek do rozwiązania!

 

Premiera książki już 10 listopada 2021 roku!

Dodaj komentarz

Komentarze (0)