Rezerwy Górnika Wałbrzych wygrywają w Jaworzynie Śląskiej

poniedziałek, 21.8.2017 21:28 662 0

W pierwszej kolejce Klasy B rezerwy IV-ligowego Górnika pojechały na mecz do Jaworzyny Śląskiej z II drużyną Karoliny.

Pierwsze minuty były dość nerwowe. Zawodnicy Górnika przez kilkanaście minut próbowało narzucić swój styl gry. Pierwszą bramkę biało-niebiescy zdobyli w 23 minucie po trafieniu Piotra Rojka. Do przerwy mimo szans więcej goli nie zobaczyliśmy.

Po zmianie stron trener Jacek Fojna dokonał kilku zmian. Nie wpłynęło to zbytnio na grę zespołu. Biało-niebiescy z każdą kolejną minutą zdobywali coraz większą przewagę. Efektem odważnej gry ofensywnej były kolejne bramki. Najpierw w 57 minucie drugiego gola strzela Denis Dec by w 71 ustalić wynik zawodów po trafieniu Jakuba Jędrasa.

Karolina II Jaworzyna Śląska - Górnik II Wałbrzych 0:3 (0:1) 23' Rojek, 57' Dec, 71' Jędras

Górnik II: Reczulski (46' Ziobro) - Drążek (46' Rodziewicz), Frączek (55' Dec), Krawczyk (81' Poloniewski), Marciniak, Sowik, Biskup, Jędras, Rojek, Przybysz, Zaremba (73 Ciepielewski)