Przejmujące relacje z odległych krajów. Tajemnice papieskich podróży

czwartek, 23.9.2021 08:48 706 0

Prezentujemy nową książkę Magdaleny Wolińskiej-Riedi, autorki książek Kobieta w Watykanie oraz Zdarzyło się w Watykanie, które szybko podbiły serca polskich czytelników i czytelniczek.

Znana reporterka i dziennikarka powraca z nową, zamykającą bestsellerową serię, opowieścią zza Spiżowej Bramy – Z Watykanu w świat. Tajemnice papieskich podróży. 

PREMIERA: 13 PAŹDZIERNIKA 2021 

Magdalena Wolińska-Riedi po raz kolejny odsłania sekrety Watykanu!

Ile kosztuje lot z papieżem? Dlaczego na pokładzie papieskiego samolotu zawsze musi być odpowiedni zapas makaronu i parmezanu? I jak wygląda praca reporterki w mieście, w którym właśnie trzęsie się ziemia? 

Przejmujące relacje z odległych krajów. Tajemnice papieskich podróży.

Magdalena Wolińska-Riedi przez 16 lat mieszkała w Watykanie. Jako reporterka polskich mediów do dziś stale towarzyszy papieżowi w podróżach, często nawet siedząc z nim w jednym samolocie. Odwiedzając z nim najdalsze zakątki świata, z bliska obserwuje kulisy pracy świetnie znanych jej gwardzistów i żandarmów odpowiedzialnych za przebieg papieskich pielgrzymek.

Dzięki swoim przyjaźniom z pracownikami watykańskiej administracji zgłębiła tajniki przygotowań do podróży apostolskich oraz z pierwszej ręki poznała niesamowite, nigdy wcześniej nie opowiedziane historie.

Teraz, zbierając wszystkie te doświadczenia, zdradza nam kulisy papieskich pielgrzymek po świecie. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)