komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

niedziela, 27 września 2020

Wincentego, Mirabeli

Projekt Ptaki na moim podwórku rusza na Sobięcinie!

wtorek, 11.8.2020 11:49 , komentarze: 0 , odsłony: 153
kategorie artykułu:

Trwają wakacje, a na Sobięcinie w Wałbrzychu trwają w najlepsze! W dwa kolejne czwartki sierpnia 13 i 20 oraz w niedzielę 30 sierpnia 2020 spotykać się będziemy przy zbiegu ulic Jordana i Racławickiej, tj. w Parku im. Tadeusza Kościuszki na Sobięcinie w Wałbrzychu. Tematem spotkań będą ptaki - PTAKI NA MOIM PODWÓRKU.
W najbliższy czwartek, 13 sierpnia o godzinie 11 zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Żarkowskim, który opowie o ptakach żyjących w mieście, w naszym Wałbrzychu. Poznamy kilka gatunków, które możemy codziennie spotkać wychodząc z domu, patrząc przez okno, słuchając dla odprężenia lub nie zwracając na nie uwagi, bo sami zajęci jesteśmy swoimi zwierzętami domowymi...
Z Krzysztofem Żarkowskim wybierzemy się do Parku Kościuszki i spróbujemy dostrzec to co on. Posłuchamy jego opowieści o zwyczajach ptasich, ciekawostkach z życia podniebnych mieszkańców Wałbrzycha. Spróbujemy popatrzeć na ptaki jak na sąsiadów. Nazwać, poznać i polubić.
Spacer po parku potrwa około 2 godzin. Prosimy o przybycie na miejsce respektując obowiązujące zasady pandemii: odległości między uczestnikami oraz zakrywanie ust i nosa maseczką.
Zapraszamy dzieci z opiekunami.
“Zadanie finansowane z budżetu Gminy Wałbrzych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego na terenie miasta Wałbrzycha i na rzecz jego mieszkańców z zakresu wspierania działań aktywizacji i rozwoju społeczności lokalnej”.

źródło: wydarzenie na FB

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Mati Autogaz
Mati Autogaz