Próby do nowej premiery w Szaniawskim

piątek, 26.6.2020 15:59 241 0

W Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu rozpoczęliśmy próby do nowego spektaklu z autorskim tekstem dyrektora artystycznego Seba Majewskiego i w jego reżyserii. Próby na razie odbywają się online, w przestrzeni teatru zaczną odbywać się w sierpniu.

„Po pół roku od rozpoczęcia społecznej izolacji podejmujemy próbę opowiedzenia o nas w czasach pandemii. W spektaklu chcemy sprawdzić aktualność materiału, który on line zbieraliśmy od marca 2020 roku - gdzie byliśmy, a gdzie jesteśmy, czy coś się w nas zmieniło, a co zmieniło się na świecie? Jakie słowa straciły swoje znaczenie, a jakie zaczęły opisywać nam rzeczywistość. Myślimy o wspólnym przyjrzeniu się temu, co stało się z naszym zbiorowym doświadczeniem.

Dlatego WSZYSTKICH zapraszamy już 04.09.2020 na pierwszą premierę sezonu.” - mówi Seb Majewski.

PANI MORU
tekst: pilgrim /majewski
reżyseria: seb majewski

obsada:
Irena Sierakowska
Anna Solarek
Michał Kosela
Piotr Mokrzycki
Czesław Skwarek
Piotr Tokarz
Ryszard Węgrzyn

premiera: 04.09.2020 na Dużej Scenie

Premierą spektaklu „PANI MORU” otworzymy nowy sezon w Teatrze Dramatycznym pod hasłem „WIEMY, JAK TO ZROBIĆ”, w którym zaplanowaliśmy premiery 16 monodramów aktorskich – każdego z członków zespołu aktorskiego. Na premiery pierwszych monodramów zaprosimy do Wałbrzycha już w październiku.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz