komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk
LOTTO

czwartek, 15 listopada 2018

Alberta, Leopolda

Pomoc wałbrzyskiego filantropa dla fundacji "Na pomoc zwierzętom"

czwartek, 28.6.2018 09:52 , komentarze: 0 , odsłony: 474
kategorie artykułu:

27 czerwca w siedzibie Fundacji „Na pomoc zwierzętom” w Boguszowie – Gorcach Starosta Wałbrzyski Jacek Cichura wraz z wałbrzyskim przedsiębiorcą i filantropem Leszkiem Kulikiem, właścicielem firm Nowa Temida i QL Cars, spotkali się z Zarządem i wolontariuszami Fundacji. W trakcie spotkania pan Leszek Kulik przekazał na ręce prezes Fundacji „Na pomoc zwierzętom” pani Joanny Sobiny darowiznę w postaci samochodu Opel Combo, który jest niezbędny dla funkcjonowania Fundacji z uwagi na konieczność przewozu zwierząt odbieranych w trakcie interwencji, a także transportowanych do lecznic weterynaryjnych. Darczyńcę udało się pozyskać dzięki osobistemu zaangażowaniu starosty Jacka Cichury.

- Pani Joanna Sobina była u mnie z wizytą około miesiąc temu. Przedstawiła mi zakres działań oraz potrzeby Fundacji, wśród których najpilniejszą był zakup pojazdu do transportu zwierząt. Zawsze staram się pomagać osobom, które zajmują się pomaganiem innym – zarówno ludziom jak i zwierzętom, niestety Powiat Wałbrzyski nie ma możliwości udzielenia takiego wsparcia samodzielnie. Zobowiązałem się zatem, że pomogę w znalezieniu i zainteresowaniu potrzebami Fundacji sponsora prywatnego i znalazłem pana Leszka Kulika – przedsiębiorcę zajmującego się na co dzień pomaganiem innym ludziom. To dzięki jego hojności jesteśmy dzisiaj tutaj – powiedział starosta Jacek Cichura.

Leszek Kulik jest wałbrzyskim przedsiębiorcą, zajmującym się na co dzień pomaganiem osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, wypadkach w pracy, szkodach budowlanych czy w wyniku błędów medycznych.
- Moja firma „Nowa Temida” zajmuje się pomaganiem innym ludziom. Stworzyłem ją, ponieważ lubię pomagać, dlatego jak tylko dowiedziałem się od pana starosty, że jest taka fundacja która ratuje zwierzęta bezpańskie, a często także katowane przez zwyrodniałych właścicieli, zdecydowałem się im pomóc. Uważam, że każdy przedsiębiorca powinien chociaż raz w roku wesprzeć organizację pożytku publicznego – podkreślił Leszek Kulik przekazując pojazd.

Obecnie pod opieką Fundacji znajduje się ponad 70 psów i 20 kotów, a także drobne zwierzęta jak świnki morskie czy króliki.
Wszystkie osoby zainteresowane wparciem działań Fundacji zachęcamy do odwiedzenia strony http://napomoczwierzetom.org/

źródło: FB Ziemia Wałbrzyska

 

Wasze komentarze


wczoraj, 16 godz temu
czwartek, 8.11.2018 13:07
wtorek, 6.11.2018 15:29
2
wtorek, 6.11.2018 19:40
poniedziałek, 5.11.2018 08:52
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
części Samsung
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Auto Max
Auto Max
Skład opału Agro
Skład opału Agro