Polskie Stronnictwo Ludowe przedstawiło swoich kandydatów do Rady Miejskiej Wałbrzycha oraz Rady Powiatu Wałbrzyskiego w poszczególnych okręgach wyborczych oraz do sejmiku
Poniżej lista kandydatów do Rady Miejskiej Wałbrzycha i Rady Powiatu Wałbrzyskiego z ramienia PSL.
Rada Miejska w Wałbrzychu
Okręg nr 1 (Podzamcze, Książ)
- AUGUSTYNIAK Rafał
- JĘDRZEJAK Dariusz
- STARNAWSKA A
- WEPA Mariusz Przemysław
- SOBOTA Anita Agnieszka
- BĄKOWSKA Wioletta
- KYCIA Radosław
Okręg nr 2 (Piaskowa Góra, Szczawienko)
- ŻYRA Anetta Barbara
- WIERCIŃSKI Bogdan
- FOREMNA Justyna Anna
- ANTOS Barbara
- SKRZĄTEK Sebastian Krzysztof
- MAZUR Anna Barbara
- SABALA Sylwester Remigiusz
Okręg nr 3 (Biały Kamień, Konradów, Sobięcin)
- ZAWOLSKI Dariusz
- BUGAJSKI Sebastian
- DOMAGAŁA Zofia
- JASTRZĄBEK Dariusz Paweł
- RÓŻALSKA Aneta Monika
- ZAWOLSKA Urszula Bożena
- RASZYK Dariusz
Okręg nr 4 (Nowe Miasto, Stary Zdrój, Rusinowa, Kozice, Poniatów
- MIKOŁAJCZYK Łukasz
- ŚNIEŻKO Teresa
- ZAWALSKI Daniel Tadeusz
- BĘBEN Andrzej Piotr
- OLEJNICZAK Robert Jacek
- RADOŁA Marzena
- SZCZEPAŃSKA Katarzyna Agnieszka
Okręg nr 5 (Śródmieście, Podgórze, Gaj, Glinnik Nowy Glinik Stary)
- TOBIASZ Roksana Paulina
- PANKOWSKA Jolanta Małgorzata
- PACEK Larysa
- KRASSEJ Monika Joanna
- GÓRNIAK Rafał Paweł
- KMIEĆ Michał Pawe
- MACIEJEWSKI Piotr Mariusz
Rada Powiatu Wałbrzyskiego Okręg nr 1 (Miasto Boguszów-Gorce)
- GRONCZEWSKI Edward
- DZIEDZIEL Agnieszka Katarzyna
- TOSTI Sylwia Stanisława
- MALESZEWSKA Magdalena
- JAKUBOWSKI Radosław Adam
- NOWAK Przemysław Marcin
- KULESZA Mirosław
Okręg nr 2 (Gmina Głuszyca Miasto Jedlina - Zdrój, Gmina Walim)
- KRÓL Magdalena Zofia
- BROCZEK Bogusław Daniel
- SOKOŁOWSKA Maria
- JANUS Jerzy Bogusław
- JAREMENKO Daniel
- PAŁYS Lech Grzegorz
- KILANOWSKA Irena Anna
- WIŻBICKI Mateusz Kamil
Okręg nr 3 (Miasto Szczawno-Zdrój, Gmina Stare Bogaczowice)
- PALCZEWSKA Wanda Bronisława
- BERNER-PALUCH Anna Maria
- ZIMNICKI Artur
- WOJTKOWSKA-JUZKÓW Edyta Barbara
- KAMIŃSKI Damian Sławomir
Okręg nr 4 (Mieroszów, Czarny Bór)
- PIELA Sylwia
- ZDUŃCZUK Dominik Szymon
- KOLSKI Maciej Tomasz
- PATERAK Dominik
- KOSECKA Małgorzata Maria
Kandydaci z Powiatu Wałbrzyskiego do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego - OKRĘG NR 3 obejmujący Miasto Wałbrzych, powiaty: wałbrzyski, kłodzki, ząbkowicki, dzierżoniowski oraz świdnicki
Pozycja nr 1 LUBIŃSKI Mirosław
Pozycja nr 5 ZAJĄC Paulina
Pozycja nr 8 GRZYBOWSKI Tadeusz
Dodaj komentarz
Komentarze (0)