komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

czwartek, 13 sierpnia 2020

Diany, Hipolita

Obudź zmysły, czyli spektakle dla najmłodszych w Lalkach

poniedziałek, 10.6.2019 09:49 , komentarze: 0 , odsłony: 332
kategorie artykułu:

16 czerwca zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakle dla najmłodszych, które pobudzą różne zmysły. O godz. 12.30 w niezwykłą podróż zabierze nas spektakl Kolorowo w reż. Bartosza Kurowskiego, dedykowany dzieciom w wieku 3 – 6 lat. KOLOROWO to opowieść o kolorach i emocjach. Jak rozpoznawać kolory i jak się nimi bawić? Jakie znaczenia noszą? Z czym kojarzą się poszczególne barwy i czy każdemu z tym samym? I w końcu – co kolory mogą mówić o nas samych i naszych emocjach? Spektakl ukierunkowany jest na kształtowanie zdolności dziecka związanych z odczuwaniem, rozumieniem i gromadzeniem informacji dostarczanych przez zmysły.

Tego samego dnia o godz. 16.00 Mała Scena TLiA zamieni się w przestrzeń przyjazną maluchom w wieku 1 – 3 lat. Zapraszamy na najnowsze przedstawienie Raz, dwa, trzy… w reż. Seweryna Mrożkiewicza, czyli muzyczno-ruchową zabawę dla najnajmłodszych i ich rodziców. To wyliczanki, które uruchomią każde ciało, zarówno to małe, jak i to duże. To przede wszystkim nieodparta potrzeba ruchu, rytmu i dźwięku.

BILETY NA SPEKTAKLE:
Kolorowo19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)
Raz, dwa, trzy…: 20 zł (dorośli, dzieci)

KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.
KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele