komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

środa, 23 września 2020

Tekli, Boguslawa

Niedziela w Teatrze Lalek dla dzieci i dorosłych

poniedziałek, 7.10.2019 10:29 , komentarze: 0 , odsłony: 392
kategorie artykułu:

W najbliższą niedzielę, 13 października o godz. 12.30 zapraszamy dzieci od 6. roku życia do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl na motywach zwariowanej powieści Janusza Korczaka o małym czarodzieju pt. KAJTUŚ CZARODZIEJ w reż. Roksany Miner. Kajtuś to najbardziej niespokojny chłopiec na świecie. Nie zgadza się na życie w Biednym Mieście, w którym na dobre zadomowiła się mgła, nuda i szarość. Odwraca się od rówieśników i całego świata dorosłych, by wkroczyć w świat baśni... Zasłyszane od babci historie otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem. Nie królem, nie detektywem, tylko właśnie czarodziejem! Pewnego dnia niespokojny chłopiec odkrywa w sobie magiczną moc. Jak wykorzysta daną mu szansę? Przyjdźcie do teatru i obejrzyjcie małą historię niegrzeczności.

Tego samego dnia o godz.18:00 mamy nietuzinkową propozycję dla dorosłych. Zapraszamy na KONCERT charyzmatycznej KATARZYNY GRONIEC, której dorobek stanowi ważny rozdział w historii piosenki aktorskiej. Wielokrotnie nagradzana i kochana przez publiczność za wdzięk, ironię, liryzm, pazur sceniczny, ale przede wszystkim za wybitne umiejętności interpretacyjne. Artystka kilka razy gościła już na scenie wałbrzyskich Lalek. Tym razem opowie nam o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie –  ziemi obiecanej, do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem co jakiś czas kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem – że wciąż mamy kogo kochać. Wszystko to można odnaleźć na jej najnowszej płycie ACH!, z której piosenki będzie można usłyszeć 13 października na Dużej Scenie TLiA w Wałbrzychu.

BILETY:
na spektakl KAJTUŚ CZARODZIEJ – 17 zł (dzieci), 19 zł (dorośli)
na koncert Katarzyny Groniec – 60 zł
KASA BILETOWA TEATRU tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem.
KUP BILET ON-LINE – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

 

Wasze komentarze

Mati Autogaz
Mati Autogaz
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki