Muzyczne Prezentacje na finał Wałbrzyskiej Szkoły Talentów

czwartek, 13.6.2024 14:58 133 0

Ponad czterdziestu młodych muzyków zaprezentuje się w czasie finałowego koncertu Wałbrzyskiej Szkoły Talentów w Starej Kopalni w Wałbrzychu. Muzyczne Prezentacje rozpoczną się w piątek 14 czerwca o godzinie 17.00 w Sali Łańcuszkowej. Wstęp jest bezpłatny.

- W programie koncertu usłyszymy utalentowanych pianistów, skrzypków i gitarzystów, którzy przez cały rok doskonalili swoje umiejętności pod czujnym okiem naszych instruktorów - mówi Justyna Drapała z działu edukacji Starej Kopalni w Wałbrzychu.

Muzyczne Prezentacje organizowane są od kilku lat. To zwieńczenie zajęć sekcji muzycznej Wałbrzyskiej Szkoły Talentów. Usłyszymy młodych muzyków grających na fortepianie, skrzypcach, gitarze czy
akordeonie.

- Wałbrzyska Szkoła Talentów wróci po wakacjach. Zapisy na zajęcia rozpoczną się jeszcze latem, dlatego warto śledzić stronę www.starakopalnia.pl – zachęca Justyna Drapała.

WST to bogata oferta kilkudziesięciu zajęć tanecznych, muzycznych, wokalnych czy rękodzielniczych organizowanych w czasie roku szkolnego. Spotkania organizowane są popołudniami, zarówno w siedzibie Starej Kopalni przy ulicy Wysockiego, jak i w oddziale na Piaskowej Górze przy ulicy Broniewskiego. To propozycja dla dzieci od 4 lat wzwyż.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)