Macie prawo brać udział w życiu teatru!

poniedziałek, 18.1.2021 09:18 472 0

Drodzy Widzowie! Dziękujemy, że jesteście z nami w nowym roku. Wasza obecność – choć nie bezpośrednia – jest dla nas motorem do działania! Byliśmy pełni nadziei na styczniowe spotkania z Wami. Niestety, choć przygotowaliśmy obfity repertuar, nie będzie nam jeszcze dane zobaczyć się na widowni. Oczywiście – nie poddajemy się – i proponujemy Wam teatr on-line. Naszym hasłem w tym miesiącu jest:
Dlatego oprócz spektakli, które już mogliście gościć w Waszych domach, dołączamy do internetowego repertuaru takie spektakle, jak: monodram Piotra Mokrzyckiego IWANOW. CZŁOWIEK, KTÓRY ŚPI, CYRANO z Michałem Koselą i CUDOWNE I POŻYTECZNE. O SEKSIE Angeliki Cegielskiej. Ponadto będziecie mieli okazję przypomnieć sobie nasze ostatnie premiery: PANIĄ BOVARY, NIECH PRAWO BĘDZIE Z WAMI… oraz RAJ ESKIMOSÓW. A zmieniony repertuar rozpoczynamy wykładem doktora Jakuba Szelestowskiego, czyli monodramem KUMULACJA, w którym Mateusz Flis rozprawia się z teoriami spiskowymi! Bądźcie z nami!

Wszystkie spektakle będą do zobaczenia w styczniu na platformie streamingowej Teatru: https://live.teatr.walbrzych.pl/

Nasz streamingowy repertuar:

KUMULACJA / monodram Mateusza Flisa / 17.01. / NIEDZ / 18:00
IWANOW. CZŁOWIEK, KTÓRY ŚPI / monodram Piotra Mokrzyckiego / 21.01. / CZW /19:00
PANI BOVARY / monodram Doroty Furmaniuk / 22.01. / PT / 19:00
NIECH PRAWO BĘDZIE Z WAMI…/ monodram Filipa Perkowskiego / 24.01. / NIEDZ / 18:00
CUDOWNE I POŻYTECZNE. O SEKSIE / monodram Angeliki Cegielskiej /27.01. / ŚR / 22:00
RAJ ESKIMOSÓW / duodram Rafała Kosowskiego i Weroniki Krówki / 29.01. / PT / 19:00
CYRANO / monodram Michała Koseli / 31.01. / NIEDZ / 18:00

Ponadto właśnie rozpoczęliśmy próby do zupełnie nowego przedsięwzięcia: HA(e)USER w reżyserii i choreografii Heleny Ganjalyan, we współpracy i dla Festiwalu Nowe Epifanie. Będzie to projekt wychodzący od formy – jednostki zakrytej, jednostki bez twarzy, która próbuje zmierzyć się z osobistą apokalipsą. To rodzaj osobliwego testamentu, opowieść o sytuacjach, które zostawiamy za sobą – spadkach i długach, przekazywanych naszym spadkobiercom. Więcej informacji niebawem!
Premiera w marcu!

Przy okazji powyższej premiery chcielibyśmy się pochwalić, że od stycznia do stałego zespołu aktorskiego dołączył Wojciech Marek Kozak - aktor, tancerz, performer. Widzowie Szaniawskiego mieli okazję zobaczyć go już w naszym WESELU w reż. Wojciecha Klemma.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)