Letnie Koncerty Organowe

poniedziałek, 4.7.2022 08:53 386 0

Wraz z wakacjami w Pocysterskim Opactwie w Krzeszowie rozpoczęły się Letnie Koncerty Organowe „Muzyka Dawnych Mistrzów”. Od 26 czerwca aż do 4 września odbywać się będą codzienne koncerty oraz prezentacje organowe. Z każdym tygodniem będziemy gościć innego wykonawcę, który zaprezentuje przygotowany przez siebie repertuar.

Nasz cykl koncertowy to jedyne takie wydarzenie w Polsce, gdzie koncerty grane są dwa razy dziennie. Nie lada gratką dla odwiedzających
Pocysterskie Opactwo są też prezentacje organowe „Dotknij Englera”. Po każdym z koncertów słuchacze mogą wejść na emporę organową i poznać instrument… również od środka. Koncerty odbywają się codziennie o godz. 11:00 i 13:00 w Kościele Klasztornym, oraz dodatkowo w każdą sobotę o godz. 19:00 w Kościele Brackim.

To niezwykłe przeżycie dla każdego. Zapraszamy do udziału w koncertach, oraz uczestnictwa w pokoncertowych prezentacjach organowych. Wszystkie informacje o muzykach, którzy nas odwiedzą, a także godzinach koncertów znajdziecie na www.opactwo.eu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)