komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
pks
mpk

sobota, 6 czerwca 2020

Norberta, Laurentego


Konkurs fotograficzny „Zostań w domu”

czwartek, 26.3.2020 09:44 , komentarze: 0 , odsłony: 496
kategorie artykułu:

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” w Wałbrzychu zawiesił wszystkie zaplanowane zajęcia i imprezy.

Nie oznacza to jednak, że ten szczególny i trudny dla nas wszystkich czas „domowej kwarantanny” musi być czasem straconym!
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w konkursie fotograficznym „Zostań w domu”, którego współorganizatorem jest Komisja Fotografii Krajoznawczej PTTK Oddział Wałbrzych.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać fotografie (maksymalnie 2 szt.) przedstawiające czynność, którą wykonujesz podczas pobytu w domu. Fotografie należy przesłać do dnia 10 kwietnia br. na osk@smpodzamcze.com.pl. W treści e-maila należy podać imię i wiek dziecka wykonującego wybraną domową czynność.
Fotografie sukcesywnie prezentowane będą stronie internetowej oraz profilu FB OSK SM Podzamcze. W dogodnym okresie zorganizowana zostanie także wystawa fotografii w OSK – o czym poinformujemy z odpowiednim wyprzedzeniem. Najoryginalniejsze fotografie zostaną nagrodzone niespodziankami.
źródło: OSK SM Podzamcze

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Mati Autogaz
Mati Autogaz
SKUP AUT
SKUP AUT